Radio Kosova e Lire

रेटिंग: 6 (7)
9
Play
Radio Kosova e Lire

http://radiokosovaelire.com volume
जातियाँ:  Various Music
बिटरेट: 48
ऑनलाइन सिंथेसाइज़र:
खिलाड़ी को सुनने के लिए सीधा लिंक

Radio Kosova e Lire

विधा: r
Radio Kosova e Lirë, Radio e luftës çlirimtare, paqes dhe bashkimit kombëtar, Zëri i lirisë, besnikja e pavarësisë dhe e bashkimit të shqiptarëve
सूची का पतन
टिप्पणियाँ:
    • linakrasniqi 06.12.2012 (22:19) +1
   • pershendesje une jam lina e pershendes shoqe-shokt se juve me te mir "Gjith koh gjat ju qoft jeta , per ty zemer une mbeta" tung me kangen gold meda sinani ft seldi-KUQ E ZI qao 
   • जवाब करें
    • aricanada 02.19.2012 (00:39) 0
   • jeni met emiret nese ka munsi me dit ne cilen dit kiniintervist m ehogj sheqet krasniqin 
   • जवाब करें
    • dfd 01.26.2013 (22:52) 0
   • kangen e jusuf pashes a bon
   • जवाब करें
    • samia 02.06.2013 (01:49) 0
   • selam alejkum e pershendes shum profesor shefqetin jam nje degjues i regult kam nje pytje a osht bidat prekja e veshve gjat njetit per namaz se une po ju thom shum njerzve se nuk bon me i prek vesht ae kom mir une a jo
   • जवाब करें
    • rrahi 03.29.2013 (19:22) 0
   • deshiroja nga radio kosova e lire te mos interpretohen keng tallava ne ket program te pastert ta ruajm me gjelozi traditen dhe kombin shqipetar
   • जवाब करें
    • XHEKI 04.07.2013 (22:47) 0
   • JU PERSHENDESH TE GJITHVE NGA GJAKOVA
   • जवाब करें
    • ben 05.01.2013 (01:31) 0
   • pershendes selam alejkum dr shefqet krasniqi shum pershendedje nga germania
   • जवाब करें
 •  
    • xheki 05.12.2013 (20:44) 0
   • jeni me te miret ju pershendes
   • जवाब करें
    • asra 06.12.2013 (02:55) 0
   • allahu ju shperblefte me xhenetin firdevs
   • जवाब करें
 •  
    • Sokoli 08.16.2015 (11:36) 0
   • kushdo me ndegju kete radio te mire, le te hyn ne faqen e kesaj radie. radiokosovaelire.com se kto faqet qe ja kan marr me transmetu kaniher spo i bon e une prej qi kom hy prej web faqes kurr smu ka nal mo. faleminderit
   • जवाब करें
 • आपका नाम:
  captcha
List of radio
आपकी प्लेलिस्ट खाली है। (साइन अप)
सूची का पतन
YouTube
RSS Feed News Categories My list of RSS feeds Change site language and RSS feeds सूची का पतन RSS: पढ़ने की गति 0
RSS: समाचार
  Top 10: USA Top 10: USA

  radiokosovaelire.com
  Radio Kosova e Lire
  विधा: Various
  Video Streaming
  • Play   🔴 (LIVE) Musik Pop Indonesia • Hits 2000an • Terpopuler #LiveMusicStream
  • Play   The Good Life Radio • 24/7 Live Radio | Best Relax House, Chillout, Study, Running, Gym, Happy Music
  • Play   lofi hip hop radio - beats to relax/study to
  • Play   🔴 Sleep Music 24/7, Sleep Meditation, Calm Music, Insomnia, Sleep Therapy, Relax, Spa, Study, Sleep
  • Play   Music for Sleeping 24/7, Deep Sleep Music, Calm Music, Insomnia, Spa, Yoga, Relax, Zen, Study, Sleep
  • Play   lofi hip hop radio - beats to study/relax to
  • Play   Best Remixes Of Popular Songs 2020 : 24/7 Live Stream Music 🔥 Electro House & Party Club Dance Mix
  • Play   Best Shuffle Dance Music 2020 ♫ 24/7 Live Stream Video Music ♫ Best Electro House & Bass Boosted Mix
  • Play   Best Radio 1 • Live Radio Pop Music 2019' Best English Songs Of All Time & New Popular Songs 2019
  • Play   Relaxing Jazz & Bossa Nova Music Radio - 24/7 Chill Out Piano & Guitar Music - Stress Relief Jazz