Radio Kosova e Lire

Rating: 6 (7)
9
Play
Radio Kosova e Lire

http://radiokosovaelire.com volume
Genres:  Various Music
Bitrate: 48
Online Synthesizer:
Direct link to listen to the player

Radio Kosova e Lire

Genre: r
Radio Kosova e Lirë, Radio e luftës çlirimtare, paqes dhe bashkimit kombëtar, Zëri i lirisë, besnikja e pavarësisë dhe e bashkimit të shqiptarëve
Collapse the list
Comments:
    • linakrasniqi 06.12.2012 (22:19) +1
   • pershendesje une jam lina e pershendes shoqe-shokt se juve me te mir "Gjith koh gjat ju qoft jeta , per ty zemer une mbeta" tung me kangen gold meda sinani ft seldi-KUQ E ZI qao 
   • Reply
    • aricanada 02.19.2012 (00:39) 0
   • jeni met emiret nese ka munsi me dit ne cilen dit kiniintervist m ehogj sheqet krasniqin 
   • Reply
    • dfd 01.26.2013 (22:52) 0
   • kangen e jusuf pashes a bon
   • Reply
    • samia 02.06.2013 (01:49) 0
   • selam alejkum e pershendes shum profesor shefqetin jam nje degjues i regult kam nje pytje a osht bidat prekja e veshve gjat njetit per namaz se une po ju thom shum njerzve se nuk bon me i prek vesht ae kom mir une a jo
   • Reply
    • rrahi 03.29.2013 (19:22) 0
   • deshiroja nga radio kosova e lire te mos interpretohen keng tallava ne ket program te pastert ta ruajm me gjelozi traditen dhe kombin shqipetar
   • Reply
    • XHEKI 04.07.2013 (22:47) 0
   • JU PERSHENDESH TE GJITHVE NGA GJAKOVA
   • Reply
    • ben 05.01.2013 (01:31) 0
   • pershendes selam alejkum dr shefqet krasniqi shum pershendedje nga germania
   • Reply
 •  
    • xheki 05.12.2013 (20:44) 0
   • jeni me te miret ju pershendes
   • Reply
    • asra 06.12.2013 (02:55) 0
   • allahu ju shperblefte me xhenetin firdevs
   • Reply
 •  
    • Sokoli 08.16.2015 (11:36) 0
   • kushdo me ndegju kete radio te mire, le te hyn ne faqen e kesaj radie. radiokosovaelire.com se kto faqet qe ja kan marr me transmetu kaniher spo i bon e une prej qi kom hy prej web faqes kurr smu ka nal mo. faleminderit
   • Reply
 • Your name:
  captcha
List of radio
Your Radio playlist is empty (Sign Up)
Collapse the list
YouTube
RSS Feed News Categories My list of RSS feeds Change site language and RSS feeds English Collapse the list RSS: Reading speed 0
RSS: News
  Top 10: USA Top 10: USA

  radiokosovaelire.com
  Radio Kosova e Lire
  Genre: Various
  Video Streaming
  • Play   The Good Life Radio • 24/7 Live Radio | Best Relax House, Chillout, Study, Running, Gym, Happy Music
  • Play   lofi hip hop radio - beats to relax/study to
  • Play   lofi hip hop radio - beats to study/relax to
  • Play   🔴 (LIVE) Musik Pop Indonesia • Hits 2000an • Terpopuler #LiveMusicStream
  • Play   Best Shuffle Dance Music 2020 ♫ 24/7 Live Stream Video Music ♫ Best Electro House & Bass Boosted Mix
  • Play   Best Radio 1 • Live Radio Pop Music 2019' Best English Songs Of All Time & New Popular Songs 2019
  • Play   Best Remixes Of Popular Songs 2020 : 24/7 Live Stream Music 🔥 Electro House & Party Club Dance Mix
  • Play   Gangsta Rap Radio 24/7 🔴 Underground Rap & Hip Hop Live Music (Rap Party Radio)
  • Play   NCS 24/7 Live Stream 🎵 Gaming Music Radio | NoCopyrightSounds| Dubstep, Trap, EDM, Electro House
  • Play   lofi hip hop radio - beats to sleep/chill to