radio.pervii.com

Radio Pendimi

 
Rating:
3
volume Play
Radio Pendimi
http://www.radio-pendimi.com
Genres:  Various
Bitrate: 96  96
Radio Pendimi është Radio Islame në gjuhën shqipe, që filloi punën e saj në Tetor të vitit 2006. Radio Pendimi synon përhapjen e diturisë fetare dhe rrënjëzimin e metodologjisë te të gjithë myslimanët e rajonit dhe te ata të cilët hulumtojnë pas të vërtetës. Këtë gjë, Radio Pendimi e bën nëpërmjet materialeve të saja edukative, mësimore dhe analizave të ngjarjeve globale me këndvështrim të thellë fetar.
Comments (0)down
List of radio
Your Radio playlist is empty (Register)
Loading
That played on the radio:
Radio Pendimi
6d. 4h. 11min. ago
Vellezrit Xhaferi - Duaje Nenen
6d. 4h. 21min. ago
Ensar Sulejmani - Ensar Sulejmani - Loti I DashurisГ«! ( Official Vi...
6d. 10h. 2min. ago
Repriza - Drita E Se Vertetes - Hoxhe Fadil Musliu
7d. 1min. ago
Live Emisioni Drita E Se Vertetes Me Hoxhe Fadil Musliu-N. Tema Hadith...
7d. 45min. ago
Live Emisioni Drita E Se Vertetes Me Hoxhe Fadil Musliu-N. Tema Hadith...
7d. 1h. 32min. ago
Ertan Shakiri - Pse Nuk Je I Lumtur 2017
7d. 2h. 21min. ago
Shoqrimi Me Allahun - Shoqrimi Me Allahun - Ahmed Kalaja
7d. 3h. 4min. ago
Shefi Mamuti - Bhu Ti I Lumtur
7d. 3h. 51min. ago
Idris Abkar - Surat Al Kahf
7d. 4h. 37min. ago
Istigfari Krkimfalja - Hoxh Agim Bekiri
7d. 5h. 23min. ago
Rtv Pendimi - Lutje 8
7d. 6h. 9min. ago
Bekir Halimi - Edukata Islame Gjat Ndejave
7d. 6h. 55min. ago
Nusret Kurtishi - Nusret Kurtishi - Namazi 2018
7d. 7h. 42min. ago
Hyrje Ne Suren El Huxhurat - Ekrem Avdiu
7d. 8h. 27min. ago
Memet Memedi - Rash Ne Sexhde
7d. 9h. 13min. ago
T Prmalluarit Pr Xhenet - Hoxh Sadullah Bajrami
7d. 10h. 2min. ago
Naim Qukiqi - Ilahi Pendohu 2013
7d. 10h. 46min. ago
Ermir Hoxha - Profetit Poezi
7d. 11h. 32min. ago
Bota Ka Ngel Pa Model - Bota Ka Ngel Pa Model Hoxh Mazllam Mazllami
7d. 12h. 21min. ago
Nusret Kurtishi - Nusret Kurtishi Ft. Mevlan - Sahere
YouTube
HIT
Archive Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun TOP
100!
Radio Pendimi    
TOP 20 P Raiting
Unknown - Repriza Keshilla Mjekesore Me Dr Agron Rexhepin 13 02
46 0
Repriza Drita E Se Vertetes - Hoxhe Rexhep Metolli Tema - Sherimi Me Kur-an Nga Magjia,mesyshi Dhe Hasedi- 06.01.2019
36 0
Repriza Oqeani I Diturise Me Hoxhe Rexhep Metolli Tema - Zinaja Dhe Pasojat E Saj 31 01
31 0
Repriza Emisioni Keshilla Mjeksore Me Dr Bisedim Karanezi Tema - Hemoroidet Shkaqet Dhe Trajtimi I Tyre Moderator Qendrim Ibrahimi 06 02
28 0
Repriza - Oqeani I Diturise - Hekuran Helshani
27 0
Live Emisioni Nje Ilahi Per Ty - Moderator Armend Emurllahu Studio Nr 1 Prishtine
26 0
Live Emisioni Freskia E Mengjesit - Moderator Qendrim Ibrahimi
26 0
Jakup Hasipi - Tribuna Kamenic
25 0
Repriza - Oqeani I Diturise - Hoxhe Shuajb Grajcevci
23 0
Ermir Hoxha - Profetit Poezi
22 0
Live - Emisioni Ta Njohim Fene Tone Me Sali Ibraimi Nga Bern
21 0
Repriza - Oqeani I Diturise Me Hoxhe Rexhep Metolli Tema - Si Te Mbrohemi Nga Zinaja
20 0
Repriza - Keshilla Mjeksore - Te Ftuar
18 0
Repriza - Dr Ismail Lutolli Dhe Mr Ph Laureta Berisha Kosumi Tema - Antibiotiket, Ndikimi I Tyre Dhe Imuniteti
18 0
Ridvan Ibrahimi - Rtv Pendimi
17 0
Unknown - Hadith
17 0
Kuran Me Perkthim Shqip - Sad
16 0
Repriza - Nje Ilahi Per Ty 28 01 2019
16 0
Live! -emisioni Ta Njohim Te Verteten Me Dr. Shefqet Krasniqi - Dr. Shefqet Krasniqi
14 0
Live - Emisioni Garo Edhe Ti Moderator Hevzi Hasani
13 0
العربية RSS: سرعة القراءة 0
RSS: أخبار
العالمية رياضة مختلف موسيقى اعمال سياسة كرة القدم سيارة الإنترنت
Comments:
 • Your name: captcha
Top 20: USA
Al Islah Islamic Center Radio Pendimi Quran Coran - www.coran.tk Rotana Radio Jordan Radio Quraan Arabic Radio Quraan Radio Quraan Angamy - Arabic Music Radio Yabiladi Radio - 100% Maroc Radio Dzair إذاعة السنة www.radiosunna.com RADIO HALA - JORDAN Arabica EGONAIR Radio Pendimi Radio Dzair Echaabia Radio Dzair Raina Quran Radio islamic Path Radio Australia
Video Streaming
 • Play   ChillYourMind Radio • 24/7 Music Live Stream | Deep House & Tropical House | Chill Music, Relax EDM
 • Play   lofi hip hop radio - beats to relax/study to
 • Play   Just Good Music 24/7 ● Stay See Live Radio 🎧
 • Play   Cat Music Live TV / Non Stop Music 24/7 🎧
 • Play   Car Music Mix 2019 🔥 Best Electro House & Bass Boosted 🔥 New Hits 🔥 24/7 Live Stream
 • Play   Shine Music Radio • 24/7 Music Live Stream | Deep & Tropical House | Chill Out | Dance Music Mix
 • Play   24/7 Best Deep House | Chillout Music | EDM 2019 Live Radio
 • Play   Progressive House · Relaxing Focus Music · 24/7 Live Radio
 • Play   Best Electro House Music Mix 🔥 24/7 Live Stream Music Mix 🔥 Best Remixes Of Popular Songs 2019
 • Play   Gangsta Rap Radio 24/7 🔴 Underground Rap & Hip Hop Live Music (Rap Party Radio)
 • Play   Best Remixes Of Popular Songs 2019 : 24/7 Live Stream Music 🔥 Electro House & Party Club Dance Mix
 • Play   🌴Tropical House Radio | 24/7 Livestream | Summer Music | Kygo
 • Play   Chillstep 24/7 Livestream | Chill, Ambient & Study Music 🎧
 • Play   24/7 Rap Music Radio | Hip-Hop, Underground Rap, Hype Rap Music
 • Play   Lagu indonesia Terbaik - Terpopuler - Terhits Sepanjang Masa | MusicStream #LiveMusic #MusicaStudios
 • Play   Deep House 24/7: Relaxing Music, Chill Study Music
 • Play   NCS 24/7 Live Stream 🎵 Gaming Music Radio | NoCopyrightSounds| Dubstep, Trap, EDM, Electro House
 • Play   NCS 24/7 Live Stream with Song Request | Gaming Music / Electronic Radio
 • Play   College Music · 24/7 Live Radio · Study Music · Chill Music · Calming Music
 • Play   Tropical House Radio 🌴 24/7 Live Music
 • Play   🔴 Relaxing Piano Music 24/7, Beautiful Relaxing Music, Sleep Music, Meditation Music, Study Music
 • Play   🔴Beautiful Piano Music LIVE 24/7: Instrumental Music for Relaxation, Study, Stress Relief
 • Play   🎧Best Of Epic Music • Live Stream 24/7 | WHATEVER IT TAKES
 • Play   🔴Peaceful Relaxing Music LIVE 24/7: Music for Deep Sleep. Music for Spa and Massage. Mindful Music
 • Play   shiloh - lofi hip hop mix [LIVE 24/7] Shiloh Dynasty
 • Play   Trap Music Radio ⚡ Trap Samurai 24/7 - New Remixes of Popular Songs Live Stream
 • Play   Lounge Jazz Radio - Relaxing Jazz Music - Music For Work & Study - Live Stream 24/7
 • Play   Cozy Jazz & Bossa Nova Music With Fireplace - 24/7 Live Stream - Relaxing Cafe Music
 • Play   Lagu Indonesia Terbaik Tahun 1990 - 2018 - 24 Jam Nonstop #LiveMusic
 • Play   Best Shuffle Dance Music 2019 ♫ 24/7 Live Stream Video Music ♫ Best Remixes Of Popular Songs 2019
 • Play   Best Shuffle Dance Music 2019 🔥 24/7 Live Stream Music Mix 🔥 Best Electro House & Bass Boosted
 • Play   Best Gaming Music Mix 2019 ♫ 🎮 24/7 Live Stream | Gaming Music / Electronic Radio / EDM 🎧
 • Play   Deep House · Relaxing Study Music · 24/7 Live Radio
 • Play   RNB / R&B Radio - Live Music Stream 24/7
 • Play   🔴Space Ambient Music LIVE 24/7: Space Traveling Background Music, Music for Stress Relief, Dreaming
 • Play   Relaxing Jazz Piano Radio - Slow Jazz Music - 24/7 Live Stream - Music For Work & Study
 • Play   Relaxing Live Sleep Music 24/7: Deep Sleeping Music, Beat Insomnia, Relaxing Music, Sleep Meditation
 • Play   R&B & Soul Radio 24/7 🔴 Best & New RnB / Soul Music