radio.pervii.com

Radio Dukagjini

 
Play
Radio Dukagjini
Radio Dukagjini
http://www.dukagjini.com volume
Gêneros:  Pop
Bitrate: 128  128
Formato de som: MP3
Sintetizador online:
Link direto para ouvir o jogador

Radio Dukagjini

RTV Dukagjini Sales&Marketing +377 45 90 1000E filluam seriozisht edhe pse pak të vetëdijshëm se do të arrihet ky sukses. 13 vjet pas, kuptojmë sa i rëndësishëm, sa me peshë dhe sa i suksesshëm ishte investimi ynë. Tash, kur e përmbledhim punën 13 vjeçare të Radio Dukagjinit, me kënaqësi konstatojmë se ia dolëm. Ia dolëm të jemi pjesë e çdo shtëpie, çdo familje, çdo institucioni. Dhe më e rëndësishmja: Arritëm të jemi pjesë e Kosovës. Pjesë e suksesshme e Kosovës, e nismave të asaj kohe, që me gjithë vështirësitë që e përcjellin një kolektiv, rezultoi me shumë sukses. Ndoshta ishte një fillim entuziast, por si çdo nismë me emrin “Dukagjini”, korri sukses. Filloi në Pejë me një staf të vogël. U zgjerua edhe në Prishtinë, poashtu me staf të kufizuar. Ishim radio lokale, hodhëm një hap më shumë përpara dhe u transformuam në kombëtare. Dhe jo vetëm kaq. Sot dëgjohemi në mbarë botën, falë zhvillimit të hovshëm të teknologjisë. Dhe jo vetëm teknologjisë! Falë edhe punës së dhjetra të punësuarve në Radio Dukagjini. Me idenë: Gjithmonë në kërkim të të rejave në shërbim tuajin, planifikuam dhe realizuam, me entuziazmin e pashoq të ekipit, një radio popullore, e cilësuar nga të gjitha sondazhet në vend dhe rajon si RADIO ME POPOLLORE NE 10 VJETET E FUNDIT. Ne jemi gjithmonë ON AIR.E nisëm për ta vazhduar së bashku! Ju faleminderit që egzistoni! Me zemër, RADIO DUKAGJINI
http://www.dukagjini.com/
info@dukagjini.com
Que tocava no rádio:
Radio Dukagjini
4d. 4h. 38min. atrás
Otis Redding - Merry Christmas Baby (Atco Records 1967)
4d. 6h. 10min. atrás
Dounia - Rich Girl Mood Feat. Kehlani
4d. 7h. 49min. atrás
Milk Sugar - Ready Or Not (Vocal Mix)
4d. 9h. 29min. atrás
L - Mujer Bruja
4d. 11h. 5min. atrás
Beyonc - 711
4d. 12h. 41min. atrás
Clean Bandit - We Were Just Kids (Feat. Craig David Kirsten Joy)
4d. 14h. 19min. atrás
Vince Guaraldi Trio - Christmas Time Is Here
4d. 15h. 53min. atrás
Dj Khaled - Im The One Feat. Justin Bieber Quavo Chance The Rapper Lil Wayne
4d. 17h. 29min. atrás
Grey Feat. Lon - Want You Back
4d. 19h. 3min. atrás
Lp - Shaken
4d. 20h. 40min. atrás
Tove Lo -
4d. 22h. 17min. atrás
Dua Lipa - Be The One
4d. 23h. 50min. atrás
Britney Spears - Oops!...i Did It Again
5d. 1h. 24min. atrás
Las Ketchup - The Ketchup Song
5d. 3h. atrás
James Arthur Anne-Marie - Rewrite The Stars
5d. 4h. 38min. atrás
Clean Bandit - Last Goodbye (Feat. Tove Styrke & Stefflon Don) [
5d. 6h. 11min. atrás
Stargate & Los Unidades - Voodoo (Feat. Tiwa Savage, Wizkid, Danny Ocean & David Guetta)
5d. 8h. atrás
Mabel - Don't Call Me Up
5d. 9h. 38min. atrás
Rita Ora - Girls Ft. Cardi B, Bebe Rexha & Charli Xcx
5d. 11h. 12min. atrás
Jrme Echenoz - Le Chrome Et Le Coton (Lafayette Remix)
Recolher a lista
Comentários:
 • O seu nome: captcha
Lista de rádio
Você lista de reprodução de Rádio está vazio (Registrar)
Recolher a lista
YouTube
RSS Feed Notícias Categorias Minha lista de feeds RSS Alterar o idioma do site e os feeds RSS Português Recolher a lista RSS: Velocidade de leitura 0
RSS: Notícia
Música Esportes Vários Política Oi-tech O negócio
Recolher a lista
HIT
Arquivo Seg Ter Qua Qui Sex Sab Dom TOP
100!
Radio Dukagjini    
TOP 20 J Raiting
A-Trak - Djs Gotta Dance More Ft. Todd Terry
6 0
I - Baby Its Cold Outside
6 0
Dru Hill Feat. J Dupri Da Brat - In My Bed (So So Def Rmx)
5 0
David Guetta - Hey Mama Ft. Nicki Minaj)
5 0
Zhu - As Crazy As It Is (Feat. A-Trak Keznamdi)
5 0
Dj Snake - Magenta Riddim
5 0
Mark Ronson Ft. Miley Cyrus
5 0
Jessie J Feat Big Sean & Dizzee Rascal - Wild
4 0
Lauv Troye Sivan - Im So Tired
4 0
Steve Aoki - Anything More Feat. Era Istrefi [Ultra Music]
4 0
Rosalia
4 0
The Chainsmokers - Beach House
4 0
Buika -- No Habra Nadie En El Mundo (Rudi Ping Remix)
4 0
Beyonc - Back To Black (Fifty Shades Darker)
4 0
De Epend - Only Love
4 0
Destinys Child - Silent Night
4 0
Sam Smith, Normani - Dancing With A Stranger
4 0
Post Malone - Rockstar (Feat. 21 Savage)
4 0
Enca - Love On My Body
4 0
Lovelytheband - Broken
4 0
Código HTML para adicionar estações de rádio ao seu site. Aceite desejos para adicionar novos recursos.
</>Código HTML
Código HTML para adicionar estações de rádio ao seu site. Aceite desejos para adicionar novos recursos.
1
2
Top 10: Portugal
Radio Pingvin - Najbolja domaca zabavna muzika Radio Comercial Mais Kizomba (Kizomba, Tarraxinha, Zouk, Semba) Radio M80 Red Rose Radio Rádio Nova Era Radio ORBITAL Radio Cidade Radio Comercial Radio Pingvin - Najbolja domaca zabavna muzika
Video Streaming
 • Play   ChillYourMind Radio • 24/7 Music Live Stream | Deep House & Tropical | Chill Out | Dance Music
 • Play   The Good Life Radio x Sensual Musique • 24/7 Live Radio | Deep & Tropical House, Chill & Dance Music
 • Play   Pop Songs World 2019 | Best English Songs 2019 Hits, Popular Songs Of All Time - Best Music 2019
 • Play   Fenomen Pop Music Radio Live Stream: New Pop Songs World 2018: Best English Songs 2019 Hits Playlist
 • Play   Lagu Indonesia Terbaik - Terpopuler - Terhits Sepanjang Masa #MusicStream #LiveMusic #MusicaStudios
 • Play   lofi hip hop radio - beats to relax/study to
 • Play   Best Radio Live Music Stream, Top Hits Pop Songs World 2019, Best English Songs 2019 Popular Songs
 • Play   Gangsta Rap Radio 24/7 🔴 Underground Rap & Hip Hop Live Music (Rap Party Radio)
 • Play   Best Remixes Of Popular Songs 2019 : 24/7 Live Stream Music 🔥 Electro House & Party Club Dance Mix
 • Play   🔴 24x7 Live Tamil Music Station 🎧 Think Music