Radio Pendimi

 
Rating:
1
http://www.radio-pendimi.com
Genres:  Various
Bitrate: 96
Radio Pendimi është Radio Islame në gjuhën shqipe, që filloi punën e saj në Tetor të vitit 2006. Radio Pendimi synon përhapjen e diturisë fetare dhe rrënjëzimin e metodologjisë te të gjithë myslimanët e rajonit dhe te ata të cilët hulumtojnë pas të vërtetës. Këtë gjë, Radio Pendimi e bën nëpërmjet materialeve të saja edukative, mësimore dhe analizave të ngjarjeve globale me këndvështrim të thellë fetar.
List of radio
Your Radio playlist is empty (Sign Up)
That played on the radio:
Radio Pendimi
< 1 min. ago
Live Emisioni Freskia E Mengjesit - Qendrim Ibrahimi
21min. ago
Live Emisioni Freskia E Mengjesit - Qendrim Ibrahimi
44min. ago
Hutbe - Hutbe | Besimtari Dhe Sprovat
1h. 9min. ago
Fatmir Latifi - Fatmir Latifi - Hydbja 22.02.2013
1h. 30min. ago
Fari Mani - Koha E Internetit 2017
1h. 52min. ago
Adem Ramadani - Pa Ty Resulallah
2h. 13min. ago
Adel Rayyan - Surat Ar Rad
2h. 36min. ago
Hfz Shaban Murati - Emision Ne Radio Pendimi
2h. 59min. ago
Hfz Shaban Murati - Emision Ne Radio Pendimi
3h. 21min. ago
Hfz Shaban Murati - Emision Ne Radio Pendimi
3h. 42min. ago
Hfz Shaban Murati - Emision Ne Radio Pendimi
4h. 4min. ago
Hfz Shaban Murati - Emision Ne Radio Pendimi
4h. 31min. ago
Hfz Shaban Murati - Emision Ne Radio Pendimi
4h. 53min. ago
Hfz Shaban Murati - Emision Ne Radio Pendimi
5h. 15min. ago
Fersan Jahiu - Selam
5h. 37min. ago
Rtv Pendimi - 24 H Me Ju
6h. ago
Cilesite E Thirresit Musliman Ii - Fadil Musliu - Hutbe
6h. 21min. ago
Haku I Puntorëve - Haku I Puntorëve - Hoxhë Muharem Ismaili - Hutbe
6h. 43min. ago
Burrat E Përgëzuar Me Xhenet Hutbe - Hoxhë Sadullah Bajrami
7h. 9min. ago
Burrat E Përgëzuar Me Xhenet Hutbe - Hoxhë Sadullah Bajrami
YouTube
Archive of tracks played in the last week
HIT
Archive Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun TOP
100!
Radio Pendimi    
TOP 100 P Raiting
Live Emisioni Freskia E Mengjesit - Armend Emurllahu
109 0
Reklama - Fahrschule Struga Ch
53 0
Sponzor Gjeneral - Kompania Zielbau
37 0
Live Emisioni Freskia E Mengjesit - Qendrim Ibrahimi
37 0
Sponsor - Auto Lider Shkupi
37 0
Njoftim - Ta Ndihmojm Taulant Kollonin
35 0
Repriza Drita E Se Vertetes - Hoxhe Rexhep Metolli Tema - Sherimi Me Kur-an Nga Magjia,mesyshi Dhe Hasedi- 06.01.2019
32 0
Reklama - Corpore Sano Prishtine
30 0
Reklama - Kontribo Per Xhamin Horizont Wels Austri
30 0
Unknown - Rtv Pendimi 2018 Me Pran Te Vertetes Ilahi Promo
24 0
Reklama - Meso Kuranin Online Tmeag
24 0
Argjenda Selimi - Qabe Moj E Bukur Je
23 0
Unknown - Rtv Pendimi Hadith
23 0
Reklama - Good Life Restorant
23 0
Tribun Islame - Salzburg Austri Dr Shefqet Krasniqi Xhemajl Nuhiu Nusret Kurtishi 23 3 2014
22 0
Jingel - Ne Promovojm Ilahit Dhe Kenget Me Te Reja 2017
22 0
Kuran Me Perkthim Shqip - Hud
22 0
Repriza - Oqeani I Diturise - Hekuran Helshani
22 0
Reklama - Tribune Islame Shoqata Rahmeti 2018
21 0
Live! -emisioni Ta Njohim Te Verteten Me Dr. Shefqet Krasniqi - Dr. Shefqet Krasniqi
20 0
Rtv Pendimi - 24 H Me Ju
20 0
Repriza - Keshilla Mjeksore - Te Ftuar
20 0
Muharem Qaili Memi - Jam Pishman
19 0
Tribun Islame - Wien Austri 2016 Zekerija Bajrami Adem Ramadani
19 0
Ilyas Mao - Ilyas Mao - He Don't Love You
18 0
Riad Sulimani - Medito
18 0
Fersan Jahiu - Ja Allah 2018
17 0
Mikhaael Mala - Qamarun
17 0
Maher Zain - Huwa Al Quran
17 0
Duaja 2 - Hevzi Hasani
15 0
Tribun Islame - Karlsruhe Gjermani 2018 By Urim Hoxhaj
15 0
Repriza Oqeani I Diturise - Rexhep Metolli Dashuria Ndaj Muhammedit Alejhi Selam 29 11 2018
15 0
Repriza - Ta Njohim Te Verteten 20 11 2018 Dr Shefqet Krasniqi
15 0
Dr Zekerija Bajrami - Dr.zekerija Bajrami - Si Te Sh
14 0
Adem Ramadani - Zogu I Xhenetit 2018
14 0
Adem Ramadani - Pa Ty Resulallah
14 0
Egzon Abazi - Zemrat Na Kan Vdek 2018
14 0
Repriza - Garo Edhe Ti Hevzi Hasani 21 11 2018
14 0
Bajrush Berisha - Medineje
14 0
Kabil Ke?a - Kabil Ke?a-synetia(official Video).
14 0
Reklama - Trajtim Me Mjeksi Popullore
14 0
Nisret Krasniqi - Malli Per Nenen 2018
14 0
Ertan Shakiri - Pse Nuk Je I Lumtur 2017
14 0
Kuran Me Perkthim Shqip - El Maide
14 0
Kuran Me Perkthim Shqip - Merjem
13 0
Allah - Arabic Nasheed 2018
13 0
Abdurrauf El - Hanauji Ermir Hoxha - Perse Falemi
13 0
Ermir Hoxha - Profetit Poezi
13 0
Avni Deliu - Mbreteresha E Shtepise
13 0
Repriza - Keshilla Mjekesore Dr Agron Rexhepi - 7 11 2018
13 0
Nusret Kurtishi - Nusret Kurtishi - Larg Vatanit (official Video)
13 0
Ecim Se Bashku - 165 Ebu Bekri I Sinqerte
13 0
Fersan Jahiu - Pendohem O Zot
13 0
Emran Bellani - Bukuria E Namazit
13 0
Live Garo Edhe Ti - Armend Emurllahu
13 0
Bajram - Hajdini - Penduesi Thone
13 0
Omar Esa - Omar Esa - Stand Together Ft. Kamal Uddin, Maulana Imtiyaz Sidat, Hafiz Mizan, Ehsaan Tahmid
12 0
Dokumentar - Dokumentar - Njeriu Ne Mes Mekatit Dhe Pendimit
12 0
Repriza - Drita E Se Vertetes 18 Nentor 2018
12 0
Nusret Ft Mevlan Kurtishi - Allah Ya Maulana
12 0
Halil Kastrati - Zgjate Doren E Rahmetit 2018
12 0
Live - Emisioni Drita E Se Vertetes Me Hoxhen Fadil Musliu. Tema - Keshilla Ditore
12 0
Sponzor - Lugina Iptv 2018
12 0
Egzon Abazi - Arben Bajrami
12 0
Repriza - Garo Edhe Ti 02 01 2019 Armend Emurllahu
12 0
Dokumentar - Shirku Qe Nuk Falet
12 0
Nektari I Vulosur - Derguari Dhe Adhurimi
11 0
Intro - Jetimi
11 0
Udh?timi Kah Ahireti - Dokumentar
11 0
Orhan Rexhepi - Me Fal Zoti Im
11 0
Memet Memedi - Ah Moj Pare 2018
11 0
Fari Mani - Martesa
11 0
Hadis Haxhillari - Nena Loke
11 0
Rtv Pendimi - Lutje 8
10 0
Tribun Islame - Me Hoxhallar?t Lulzim Susuri Dhe Osman Memeti
10 0
Maher Zain - Good Day 2017
10 0
Repriza - Garo Edhe Ti 7 11 2018 Hevzi Hasani
10 0
Repriza Keshilla Mjekesore 17 Tetor 2018 - E Ftuar Qendresa Paqarizi
10 0
Kuran Me Perkthim Shqip - Jusuf
10 0
Repriza - Oqeani I Diturise 22 Nentor 2018 Hoxh Ardian Sejdiu
10 0
Live Emisioni Freskia E Mengjesit - Egzon Kastrati
10 0
Sabit Salihu - Sabit Salihu - Plaka E Shkret?tir?s (official Lyric Video)
10 0
Fersan Jahiu - Me Fal Zot Te Lutem 2016
10 0
Jingle - Jeni Me Radio Pendimiin
10 0
Memet Memedi - Rash Ne Sexhde
10 0
Rtv Pendimi - Lutje 11
10 0
Furkan Junuzi - ThГ«rras Oj NГ«nГ«
10 0
Adem Ramadani - Amaneti I Gurbet?arit
10 0
Live Emisioni Nje Ilahi Per Ty - Moderator Armend Emurllahu Studio Nr 1 Prishtine
10 0
Ecim Se Bashku - Kenaqesia E Allahut
9 0
Repriza - Keshilla Mjekesore I Ftuar Dr Bisedim Karanezi
9 0
Sourate Ash Shuaraa 136 227 - Raad Muhammad Al Kurdi
9 0
Rtv Pendimi - Lutje 7
9 0
Mu Tesim El Aselij - Ajete Nga Surja Fusilet
9 0
Liridon Hoti - Liridon Hoti - Loti I Babes ( Cover - Ilahi Emocionale )
9 0
Adem Ramadani - Pse Moj Nene Po Qan Live
9 0
Sekretet E Nates - Sekretet E Nates - Dokumentar
9 0
Live - Emisioni Rruga E Ndricuar Me Dr Shefqet Krasniqi
9 0
Mishaari Raashid Al Aafaasee - Surat Al Araf
9 0
Fersan Jahiu - Selam
9 0
RSS: Reading speed 0
RSS: News
Music Football Humor Food Fitness Politics Sport Auto World Various Hitech Hardware Business
Comments:
 • Your name:
Top 20: USA
Video Streaming
 •   Gangsta Rap Radio 24/7 🔴 Underground Rap & Hip Hop Live Music (Rap Party Radio)
 •   Best English Songs 2018 Hits - Popular Songs 2018, Pop Songs Collection ♬ LIVE MUSIC 24/7
 •   lofi hip hop radio - beats to relax/study to
 •   ChillYourMind Radio • 24/7 Music Live Stream | Deep House & Tropical House | Chill Music, Relax EDM
 •   Radio Fenomen Pop Music Live stream 24/7 New Hits Pop Songs World - Best English Songs 2018 - 2019
 •   The Good Life Radio x Sensual Musique • 24/7 Live Radio | Deep & Tropical House, Chill & Dance Music
 •   24/7 Best Deep House | Chillout Music | EDM 2018 Live Radio
 •   Cat Music Live TV / Non Stop Music 24/7 🎧
 •   Calm Piano Music 24/7: study music, focus, think, meditation, relaxing music
 •   Best Electro House Music Mix 🔥 24/7 Live Stream Music Mix 🔥 Best Remixes Of Popular Songs 2019
 •   NCS 24/7 Live Stream 🎵 Gaming Music Radio | NoCopyrightSounds| Dubstep, Trap, EDM, Electro House
 •   Relaxing Jazz Piano Radio - Slow Jazz Music - 24/7 Live Stream - Music For Work & Study
 •   Best Remixes Of Popular Songs 2019 : 24/7 Live Stream Music 🔥 Electro House & Party Club Dance Mix
 •   Just Good Music 24/7 ● Stay See Live Radio 🎧
 •   Progressive House · Relaxing Focus Music · 24/7 Live Radio
 •   🌴Tropical House Radio | 24/7 Livestream | Summer Music | Kygo
 •   Morning Coffee JAZZ & Bossa Nova Music Radio - Relaxing Chill Out Music
 •   Car Music Mix 2019 🔥 Best Electro House & Bass Boosted 🔥 New Hits 🔥 24/7 Live Stream
 •   24/7 Rap Music Radio | Hip-Hop, Underground Rap, Hype Rap Music
 •   RNB / R&B Radio - Live Music Stream 24/7
 •   R&B & Soul Radio 24/7 🔴 Best & New RnB / Soul Music
 •   Deep House · Relaxing Study Music · 24/7 Live Radio
 •   Relaxing Jazz & Bossa Nova Music Radio - 24/7 Chill Out Piano & Guitar Music Live Stream
 •   24/7 Lofi Hiphop Radio - Beats to Study/Game/Relax
 •   Chillstep 24/7 Livestream | Chill, Ambient & Study Music 🎧
 •   🔴Space Ambient Music LIVE 24/7: Space Traveling Background Music, Music for Stress Relief, Dreaming
 •   DeepMixNation Radio - 24/7 Music Live Stream | Deep House | Chill Out Music | Dance Music Mix
 •   Nightcore Radio - 24/7 Music Live Stream
 •   Shine Music Radio • 24/7 Music Live Stream | Deep & Tropical House | Chill Out | Dance Music Mix
 •   Fall Asleep Faster, Sleep Meditation Music, Beat Insomnia, Relaxing Music 24/7
 •   College Music · 24/7 Live Radio · Study Music · Chill Music · Calming Music
 •   Metro Fm Radio Live Stream 24/7 Music Hits 2018 - 2019 Best Pop Songs World Playlist
 •   名曲J-POPメドレー - Relaxing Piano Music - 24/7 Live - 勉強用BGM, 作業用BGM, 結婚式BGM
 •   Trap Music Radio ⚡ Trap Samurai 24/7 - New Remixes of Popular Songs Live Stream
 •   Radio Dance Remix • Live Stream Music 24/7 Radio Edit 2018 Best Remixes Of Popular Songs 2018 - 2019