Radio Dukagjini

Rating: 2 (7)
1

Linguagem:
Gêneros:  Various
Bitrate: 128
Formato de som: MP3
Sintetizador online:
Winamp

Radio Dukagjini

RTV Dukagjini Sales&Marketing +377 45 90 1000E filluam seriozisht edhe pse pak të vetëdijshëm se do të arrihet ky sukses. 13 vjet pas, kuptojmë sa i rëndësishëm, sa me peshë dhe sa i suksesshëm ishte investimi ynë. Tash, kur e përmbledhim punën 13 vjeçare të Radio Dukagjinit, me kënaqësi konstatojmë se ia dolëm. Ia dolëm të jemi pjesë e çdo shtëpie, çdo familje, çdo institucioni. Dhe më e rëndësishmja: Arritëm të jemi pjesë e Kosovës. Pjesë e suksesshme e Kosovës, e nismave të asaj kohe, që me gjithë vështirësitë që e përcjellin një kolektiv, rezultoi me shumë sukses. Ndoshta ishte një fillim entuziast, por si çdo nismë me emrin “Dukagjini”, korri sukses. Filloi në Pejë me një staf të vogël. U zgjerua edhe në Prishtinë, poashtu me staf të kufizuar. Ishim radio lokale, hodhëm një hap më shumë përpara dhe u transformuam në kombëtare. Dhe jo vetëm kaq. Sot dëgjohemi në mbarë botën, falë zhvillimit të hovshëm të teknologjisë. Dhe jo vetëm teknologjisë! Falë edhe punës së dhjetra të punësuarve në Radio Dukagjini. Me idenë: Gjithmonë në kërkim të të rejave në shërbim tuajin, planifikuam dhe realizuam, me entuziazmin e pashoq të ekipit, një radio popullore, e cilësuar nga të gjitha sondazhet në vend dhe rajon si RADIO ME POPOLLORE NE 10 VJETET E FUNDIT. Ne jemi gjithmonë ON AIR.E nisëm për ta vazhduar së bashku! Ju faleminderit që egzistoni! Me zemër, RADIO DUKAGJINI
http://www.dukagjini.com/
info@dukagjini.com
Comentários:
 • O seu nome:
  captcha


Lista de rádio
Você lista de reprodução de Rádio está vazio (Registrar)
YouTube
RSS Feed Notícias Categorias Minha lista de feeds RSS Alterar o idioma do site e os feeds RSS Português RSS: Velocidade de leitura 0
RSS: Notícia
 • Michel Teló e Thaís Fersoza levam filhos em bloco de Carnaval infantil

  musica.uol.com.br | Terça, 25 Fevereiro 2020 16:56:00

 • Body Count lança clipe da música 'Bum-Rush'

  musica.uol.com.br | Terça, 25 Fevereiro 2020 16:51:00

 • Filhas de Luciano Camargo completam 10 anos e cantor compartilha mensagem nas redes sociais

  musica.uol.com.br | Terça, 25 Fevereiro 2020 15:57:00

 • Gusttavo Lima anuncia gravação do terceiro DVD Buteco em Belo Horizonte

  musica.uol.com.br | Terça, 25 Fevereiro 2020 15:26:00

 • BBB20: Rafa Kalimann canta música do ex-marido Rodolffo, dupla de Israel, e cantor compartilha vídeo

  musica.uol.com.br | Terça, 25 Fevereiro 2020 13:58:00

 • Luan Santana espalha o amor no Carnaval ao lado da noiva Jade Magalhães

  musica.uol.com.br | Terça, 25 Fevereiro 2020 13:15:00

 • "Perrengue Chique": Estrutura do Carnaval da Cidade alaga durante show de Gusttavo Lima

  musica.uol.com.br | Terça, 25 Fevereiro 2020 12:04:00

 • Notas roqueiras: Leandro Caçoilo, HellgardeN, Mercic...

  musica.uol.com.br | Terça, 25 Fevereiro 2020 11:58:00

 • Simone, dupla de Simaria, fica sem voz após maratona de shows do Carnaval

  musica.uol.com.br | Terça, 25 Fevereiro 2020 11:26:00

 • Cantor sertanejo Glaucio Lopes morre após se afogar em mar de Paraty, RJ

  musica.uol.com.br | Terça, 25 Fevereiro 2020 10:27:00

 • Gusttavo Lima e Andressa Suíta encontram Kevinho durante Carnaval em Votuporanga

  musica.uol.com.br | Terça, 25 Fevereiro 2020 09:39:00

 • Lauana Prado estreia no Carnaval de rua de SP com mais de um milhão de foliões; fotos

  musica.uol.com.br | Terça, 25 Fevereiro 2020 09:00:00

 • Harppia é headliner em festival que reafirma o empoderamento feminino

  musica.uol.com.br | Terça, 25 Fevereiro 2020 06:53:00

 • Bloco Pinga Ni Mim leva sertanejo e muita chuva para o Parque do Ibirapuera, em São Paulo

  musica.uol.com.br | Segunda, 24 Fevereiro 2020 20:07:00

 • O grande dia chegou: governo Bolsonaro coloca o rock na mira

  musica.uol.com.br | Segunda, 24 Fevereiro 2020 19:01:00

 • Wesley Safadão brinca com mudança no visual: "Qual ficou melhor?"

  musica.uol.com.br | Segunda, 24 Fevereiro 2020 18:58:00

 • Maiara posa com look para o terceiro dia de Carnaval: "Uma mistura de Anitta com ciclista"

  musica.uol.com.br | Segunda, 24 Fevereiro 2020 18:14:00

 • Gusttavo Lima realiza sonho de irmãos e canta com Jorge Aragão no Carnaval das Artes

  musica.uol.com.br | Segunda, 24 Fevereiro 2020 17:22:00

 • Notas roqueiras: The Baggios, Teoria do Amor Moderno, SSHH, BNegão...

  musica.uol.com.br | Segunda, 24 Fevereiro 2020 16:59:00

 • Sorocaba, dupla de Fernando, compartilha "fantasia" de Carnaval com a esposa

  musica.uol.com.br | Segunda, 24 Fevereiro 2020 16:34:00

Top 10: Portugal Top 10: Portugal

www.dukagjini.com
Radio Dukagjini
Gênero: Various
Video Streaming
 • Play   Lagu Indonesia Terbaik - Terpopuler - Terhits Sepanjang Masa #MusicStream #LiveMusic #DirumahAja
 • Play   Best Radio 1 • Live Radio Pop Music 2020' Best English Songs Of All Time - New Popular Songs 2020
 • Play   Fenomen Pop Live Radio • Pop Music 2020 - Best English Songs Of All Time - New Popular Songs 2020
 • Play   lofi hip hop radio - beats to relax/study to
 • Play   Dance Music Live Radio • Best English Songs 2020 - Top Hits 2020 New Pop Songs Remix
 • Play   Tropical House Radio • 24/7 Live Radio | Best Relax House, Chillout, Study, Running, Happy Music
 • Play   The Good Life Radio • 24/7 Live Radio | Best Relax House, Chillout, Study, Running, Gym, Happy Music
 • Play   New Popular Songs 2020 - Top 40 Songs This Week - Best Hits Music Playlist 2020
 • Play   Deep Legacy. Radio • 24/7 Music Live Stream | Deep & Tropical House, Chill Out, Dance Music, EDM
 • Play   Sunday Coffee: Relaxing Jazz Radio - Smooth JAZZ & Soft Bossa Nova for Calm, Work, Study at Home