Radio Dardania www RadioDardania com 24 ore Live Muzik Shqip

रेटिंग: 7 (7)
1

भाषा:
1
बिटरेट: 96
ध्वनि प्रारूप: MP3
ऑनलाइन सिंथेसाइज़र:
Winamp

Radio Dardania www RadioDardania com 24 ore Live Muzik Shqip

RadioDardania.com 24 Radio Shqip, Chat, Forum edhe YouTube Videos. RadioDardania ist ein Webradio mit albanischen Songs. Video Chat, Dardania Kosova Tetova Radio Dardania ka filluar të transmetojë të vitit 2004 dhe është një stacion internetit kombëtar që transmeton në të gjithë territorin internetit. Programet janë muzik shqip dinamike pop, rnb, tallava, vajtuse, hiphop. Ne gjithashtu ofrojmë një Chat me kamer dhe mikrofon për të komunikuar me shokët tuaj. Këngët e Fundit (muzik video klip ne YouTube) mund të na me shiko.
 अब जीयो:
 
हाल ही में रेडियो पर क्या खेला:
Dafina Zeqiri Ft. Kaos - Na 2016
2Po2 - A E Din 2016
Mozzik - Kanceri 2016
Dhurata Dora - Vec Ty 2017
2Po2 Ft. Vig Poppa - A Je Single 2017
Mc Kresha Ft. Noizy - Rrehni Shuplaka 2017
Shpat Kasapi - Ja Bone Vetes Tone 2016
Sabri Fejzullahu - Loje Pas Shpine 2016
Motrat Mustafa - Dashnija I Then Ligjet 2016
2Po2 Ft. Ledri Vula - E Premte 2016
Nrg Band - Mos Ma Le Fajin 2016
Nora Istrefi - Sa Tkom Dasht 2016
Sabri Fejzullahu - Tradhetar 2017
Adelina Tahiri - Sje Normal 2017
Labinot Tahiri - Interesgjike 2016
Ciljeta Ft. Lil Koli Ft. Filloreta - Big Booty 2016
Motrat Mustafa - Dashnija I Then Ligjet 2016
Shpat Kasapi - Ja Bone Vetes Tone 2016
Capital T Feat Dhurata Dora - Bongo 2016
Nora Istrefi Ft. Robert Berisha - Ska Inat 2017
टिप्पणियाँ:
 • आपका नाम:
  captcha


List of radio
आपकी प्लेलिस्ट खाली है। (साइन अप)
YouTube
RSS Feed News Categories My list of RSS feeds Change site language and RSS feeds RSS: पढ़ने की गति 0
RSS: समाचार
Radio Dardania :: www.RadioDardania.com :: 24 ore Live Muzik Shqip
Top 10: USA Top 10: USA

विधा: Various
Video Streaming
 • Play   Lagu Indonesia Terbaik - Terpopuler - Terhits Sepanjang Masa #MusicStream #LiveMusic #DirumahAja
 • Play   Best Radio 1 • Live Radio Pop Music 2020' Best English Songs Of All Time - New Popular Songs 2020
 • Play   Fenomen Pop Live Radio • Pop Music 2020 - Best English Songs Of All Time - New Popular Songs 2020
 • Play   lofi hip hop radio - beats to relax/study to
 • Play   Dance Music Live Radio • Best English Songs 2020 - Top Hits 2020 New Pop Songs Remix
 • Play   Tropical House Radio • 24/7 Live Radio | Best Relax House, Chillout, Study, Running, Happy Music
 • Play   The Good Life Radio • 24/7 Live Radio | Best Relax House, Chillout, Study, Running, Gym, Happy Music
 • Play   New Popular Songs 2020 - Top 40 Songs This Week - Best Hits Music Playlist 2020
 • Play   Deep Legacy. Radio • 24/7 Music Live Stream | Deep & Tropical House, Chill Out, Dance Music, EDM
 • Play   Sunday Coffee: Relaxing Jazz Radio - Smooth JAZZ & Soft Bossa Nova for Calm, Work, Study at Home