Elmar

Rating: 2.9 (7)
11

Lengua:
12
Bitrate: 96
Formato de sonido: MP3
Sintetizador en línea:
Winamp

Elmar

Parim eestikeelne muusika! Raadio Elmar on unikaalne nähtus nii Eesti, kui kogu maailma meediamaastikul, olles ainuke raadiojaam, mille eetris kõlavad vaid Eesti artistide poolt esitatud laulud ning valdav osa neist ka eesti keeles. Raadio Elmar on oma tegutsemisaja jooksul kindlalt võitnud kuulajate südamed ning tõusnud üheks populaarseimaks raadiojaamaks eestlaste seas. E...
http://www.elmar.ee/
 En vivo ahora:
 
Que jugó en la radio:
Saade
-
Saade
Anne Veski - Roosiaia Kuninganna
Saade
-
Saade
Siiri Sisask - Sumeri Naine
Saade
Jarek Kasar - 2 M
Saade
Tiiu - Nukuke
Birgit - Lendame Valguskiirusel
Saade
?ed - Martin
Lauris Reiniks & Luisa Rхivas - Linnamuinasjutt
Justament - Kaugelt Maalt
Jam - Tants Mida Tantsisime
Kuldne Trio - Kes Ei Tццta See Ei Sцц
Greip - Kevadьmin
Comentarios:
 • Su nombre:
  captcha


Lista de la radio
Usted Radio lista de reproducción está vacía (Registrar)
YouTube
RSS Feed Noticias Categorías Mi lista de feeds RSS Cambiar el idioma del sitio y las fuentes RSS Español RSS: Velocidad de lectura 0
RSS: Noticias
 • Elmari muusikauudised

  pmo.ee Tuesday, 27 July 2021 01:01:38

  Toome teieni 29. nädala muusikauudised. Folkmuusik Mari Kalkun lükkab Võrumaal käima uue festivali. Synne Valtri on astunud sammu moetööstusesse. Laura-Ly tegi koos välismaa produtsendiga uue loo. Ansambel Jääär ja Stanislav Bulganin avaldasid venekeelse versiooni laulust «Soorebane». Lexsoul Dancemachine tähistab sünnipäeva suure kontserdiga. Räppar Säm avaldas uue loo. Ja palju muud! 

 • WAF kooli Tartu ja Pärnu esindused kostitavad publikut ägeda atmosfääri ning andekate artistidega

  pmo.ee Tuesday, 27 July 2021 00:46:59

  Raadio Elmar hommikuprogrammis oli külas lauluõpetaja Maiken, kes rääkis WAF Lounge avamisest Tartus. Lisaks andis ta teada, et laulusõprade kooli filiaal avatakse peagi ka Pärnusse. Kuula ja loe järele!

 • Spordiajakirjanik olümpialinnast: imeilusat Tokyot näeme täna vaid bussiaknast

  pmo.ee Friday, 23 July 2021 20:10:30

  Raadio Elmar hommikuprogrammis «Ärka, kaunis maa!» rääkis ajakirjanik Timo Tarve. Mees andis ülevaate elust olümpialinnas Tokyos. Juttu oli olümpiaülekannetest, kliimast ja karmidest piirangutest. 

 • Menukas pop-räppar säm uuest videosinglist: praegune muusikamaastik vajab uuendust

  pmo.ee Friday, 23 July 2021 18:47:00

  Äsja ajateenistuse läbinud noor räppar säm on tagasi tsiviilmaailmas ja toimetab jõudsalt muusikarindel – ilmus uus singel «sa ei tea mitte kedagi» lihtsa, ent muheda muusikavideoga.

 • Laulja Kalle Sepp üllatab fänne erilise hobiga: see on terve omaette maailm

  pmo.ee Friday, 23 July 2021 15:50:00

  Sellenädalase saate «See ei ole saladus» külaliseks oli Kalle Sepp. Laulja ja näitleja, kellel on siiani alles oma esimene auto, kes on saanud esinedes korralikult särtsu ja kes avaldas saates ühe pikaajalise noorpõlvehobi, mis siiani kõigi silme eest peidus on. Intervjuu viis läbi Tiiu Sommer. 

 • Eda-Ines Etti tutvustab pisipojale kauneid meloodiaid: üks on kindel, muusika pakub talle huvi

  pmo.ee Thursday, 22 July 2021 15:18:00

  Raadio Elmar hommikuprogrammis «Ärka, kaunis maa!» rääkis armastatud muusik Eda-Ines Etti. Lauljatar on lavalt ära olnud ligikaudu aasta - sel nädalal on ta oma loominguga taas publiku ette astumas. Kuula ja loe lähemalt. 

 • Tuleohtlik aeg Eestis: lõkke tegemine ega grillimine pole lubatud ei isiklikus ega RMK metsas

  pmo.ee Wednesday, 21 July 2021 20:45:41

  Metsa- ja maastikutulekahjusid on tänavu 20. juuli seisuga olnud 659, neist 100 juulis. Sellest nädalast on kehtestanud mitmeid piiranguid, millest peaks teadlik olema nii oma kodu kui ka ümbruskonna huvides. Raadio Elmar päevaprogrammis rääkis Päästeameti esindaja Viktor Saaremets. 

 • Avatud talude päev toimub tänavu juba seitsmendat korda - tutvu talude programmidega SIIN!

  pmo.ee Wednesday, 21 July 2021 15:02:02

  25. juulil toimub seitsmes üle-eestiline avatud talude päev, kus külastajatele avavad oma uksed erinevad talud ja põllumajandusettevõtted. Raadio Elmar päevaprogrammis rääkis sel teemal Maaeluministeeriumi avalike suhete osakonna nõunik Andres Kärssin.

 • Folkmuusik Mari Kalkun lükkab käima uue festivali

  pmo.ee Wednesday, 21 July 2021 14:32:00

  28. ja 29. juulil toimub esimest korda muusika- ja sõnasündmus Aigu om!, mille algatajaks on muusik Mari Kalkun. Rõuge valla eri paigus toimuv festival kutsub üles leidma endale aega. 

 • Jalmar Vabarna üheksakümnendate hittlugudest: need laulud panevad tööle meie rahulolu rakukesed

  pmo.ee Tuesday, 20 July 2021 22:39:39

  20. augustil täitub 30 aastat Eesti taasiseseisvumisest. Selle tähtsa sündmuse puhul teeme kummarduse eesti muusikutele ning nende kaunile loomingule. Juulikuus on raadio Elmar eetris saade «Taasiseseisvunud Eesti 100 parimat laulu». Sel nädalal rääkis oma lemmikmuusikast pillimees Jalmar Vabarna. 

 • Uudo Sepp oma esimesest langevarjuhüppest: kohalikud arvasid, et taevas lendab ronk!

  pmo.ee Tuesday, 20 July 2021 15:57:00

  Raadio Elmar saates «Elu parim nädalavahetus» käis külas Uudo Sepp. Laulja tegi juttu langevarjuhüpetest, ralliautodest ja sellest, milline on parim nädalavahetus. Intervjuud vedas Henri Laumets.

 • Yoko Alender avaldas raamatu oma isa elust: distants lasi mul näha tervikut – isa elu kui loomingut

  pmo.ee Monday, 19 July 2021 20:23:07

  Raadio Elmar hommikuprogrammis «Ärka, kaunis maa!» rääkis arhitekt, riigiametnik ja poliitik Yoko Alender. Juttu oli hiljuti ilmunud raamatust «Alender», mis räägib varalahkunud muusiku Urmas Alenderi elust ja loomingust. 

 • Kristjan Järvi juhtimisel toimub suurkontsert «Pühitsus»

  pmo.ee Monday, 19 July 2021 19:13:00

  Dirigendi ja helilooja Kristjan Järvi juhtimisel toimub 15. augustil Rakvere laululaval kontsertprogramm «Pühitsus», kus teevad kaasa lauljad ja muusikud Mick ja Angeelia Pedaja, NOËP ja ANETT. Täna toimus kontsert-lavastuse peaproov, mida õnnestus MUSA portaalil väisata. 

 • Leia endale sobiv: selle nädala festivalid pakuvad ooperit, folki, funk'i ja rokki!

  pmo.ee Monday, 19 July 2021 18:09:00

  Suve kõige rikkalikumate ja eriilmelisemate muusikasündmustega on juulikuu neljas nädalavahetus – saab nautida ooperit, pidutseda tantsumuusika rütmis, mõnuleda folki kuulates, tantsida funk'i saatel ja rajult rokkida.

 • Elina Netšajeva uute väljakutsete lainel: elan vaid üks kord, miks peaksin end sundima ooperilaulja raamidesse

  pmo.ee Monday, 19 July 2021 15:49:00

  Raadio Elmar hommikuprogrammis oli külas Elina Netšajeva. Muusik rääkis koroonaaegsest «kapist välja» tulekust, uuest emotsionaalsest ooperist ja suvistest kontsertelamustest! Kuula ja loe lähemalt. 

 • Erich Kriegeri suvine lemmik on mozzarella-salat

  pmo.ee Monday, 19 July 2021 08:49:00

  Erich Krieger, kes äsja tähistas juubelisünnipäeva, jagas raadio Elmar hommikuprogrammi rubriigis «Suveköök» oma viimase aja lemmiksalati retsepti, mida sobib süüa nii õhtul kui hommikul.

 • Raadio Elmar võtab koha sisse Autovabaduse puiesteel

  pmo.ee Friday, 16 July 2021 13:29:47

  Raadio Elmar on Autovabaduse puiesteel alates 19. juulist ja mikrofonid on raadiomajakeses sisse lülitatud tööpäevadel kell 15-19. Võõrustame külalisi, naeratame möödujatele ja mängime parimaid eestikeelseid laule.

 • Neeme Raua kirg on suurlinnad

  pmo.ee Thursday, 15 July 2021 22:47:00

  Raadio Elmar sellenädalases suvesaates kohtus saatejuht Lauri Hermann ajakirjanik Neeme Rauaga. Rääkisime sellest, miks Neemet tõmbavad suurlinnad ja kuidas õnnestus tal põgeneda armeeteenistuse eest. Lisaks tuli juttu maailma majanduspealinnast New Yorkist ning asjaoludest, miks on Neemel Ameerika kodakondsus. Mees rääkis ka sellest, kuidas kunstis kunsti näha ja kes Eesti naistest oli populaarsem kui Ema Theresa.

 • Ülle Lichtfeldt: ma ei alahinda ühtki teatritegemise viisi ega vormi

  pmo.ee Thursday, 15 July 2021 15:58:58

  Raadio Elmar hommikuprogrammis käisid külas lavastaja Eili Neuhaus ja näitleja Ülle Lichfeldt, sest Alatskivi lossi ballisaalis on taas võimalik nautida suveetendust «Kui seda metsa ees ei oleks». Loe teatritegijate suviseid mõtteid järele siit:

 • Jaagup Tuisk teab nippi öise palavusega toimetulekuks

  pmo.ee Thursday, 15 July 2021 15:46:02

  Noor ja mitmekülgne artist Jaagup Tuisk avaldas jaanipäeva paiku oma esimese lühialbumi «Teemantidest linn», mis sisaldab kolme suvist lugu. Suvistel teemadel kulgesid ka jutud raadio Elmar hommikuprogrammis koos saatejuhtide Tiiu Sommeri ja Lauri Hermanniga. Tore kohtumine lõppes live versiooniga laulust «Ma ju tean». Loe ja kuula siit:

 • Sven Lõhmus: 90ndatel olid määravad tutvused ja sidemed

  pmo.ee Tuesday, 13 July 2021 20:46:01

  20. augustil täitub 30 aastat Eesti taasiseseisvumisest. Selle tähtsa pidupäeva puhul otsustasime koostada taasiseseisvunud Eesti 100 parima laulu edetabeli. Räägi kindlasti kaasa ja aita oma lemmiklaulul valituks saada. Lisaks on laupäeviti kell 15 eetris tunnine erisaade, kus sõna saavad need laululoojad, kelle käekiri viimase kolme kümnendi jooksul Eesti muusikat oluliselt ilmestanud on. Nii uuriski Henri Laumets Sven Lõhmuse edu tagamaid. 

 • Elmari muusikauudised

  pmo.ee Tuesday, 13 July 2021 09:03:42

  Toome teieni 27. nädala muusikauudised. Koit Toome astus lavale uue bändiga, Andreas Poomil ilmus uus lugu, Anne Veski tähistas rubiinpulma ja teised teemad on teie ees:

 • Tervisliku smuuti põhi koosneb just nendest kolmest komponendist

  pmo.ee Monday, 12 July 2021 18:35:51

  Raadio Elmar hommikuprogrammi rubriigis «Suveköök» jagas oma aastatepikkusi smuutivalmistamise kogemusi Boost Yourself kaasasutaja Teet Torim. Tuleb välja, et väike klaas smuutit võib kõhu tühjaks jätta! Aga kui palju oleks siis paras ja mida valida tervislikku smuutisse?

 • Alen Veziko saab sügisel isaks

  pmo.ee Monday, 12 July 2021 14:46:00

  Alen Veziko käis koos bändikaaslaste Karl-Juhan Laanesaare ja Priit Sootlaga enne tuuri «Öö kuulub meile...» külas raadio Elmar hommikuprogrammis «Ärka, kaunis maa!»

 • Dramamama uue loo videot ehivad solisti enda joonistused

  pmo.ee Monday, 12 July 2021 13:51:00

  Dramamamal ilmus uus singel «Head Above the Water», mida ilmestab bändi solisti Mikk Tammepõllu joonistatud muusikavideo.

Top 10: España Top 10: España

elmar.ee
Elmar
Género: Various
Vídeo transmitido en vivo
 • Play   Lagu Indonesia Terbaik - Terpopuler - Terhits Sepanjang Masa #MusicStream #LiveMusic #DirumahAja
 • Play   Best Radio 1 • Live Radio Pop Music 2020' Best English Songs Of All Time - New Popular Songs 2020
 • Play   Fenomen Pop Live Radio • Pop Music 2020 - Best English Songs Of All Time - New Popular Songs 2020
 • Play   lofi hip hop radio - beats to relax/study to
 • Play   Dance Music Live Radio • Best English Songs 2020 - Top Hits 2020 New Pop Songs Remix
 • Play   Tropical House Radio • 24/7 Live Radio | Best Relax House, Chillout, Study, Running, Happy Music
 • Play   The Good Life Radio • 24/7 Live Radio | Best Relax House, Chillout, Study, Running, Gym, Happy Music
 • Play   New Popular Songs 2020 - Top 40 Songs This Week - Best Hits Music Playlist 2020
 • Play   Deep Legacy. Radio • 24/7 Music Live Stream | Deep & Tropical House, Chill Out, Dance Music, EDM
 • Play   Sunday Coffee: Relaxing Jazz Radio - Smooth JAZZ & Soft Bossa Nova for Calm, Work, Study at Home