Radio Dardania www RadioDardania com 24 ore Live Muzik Shqip

Rating: 7 (7)
1
Play
Radio Dardania :: www.RadioDardania.com :: 24 ore Live Muzik Shqip
Radio Dardania :: www.RadioDardania.com :: 24 ore Live Muzik Shqip

http://www.radiodardania.com volume
Genres:  Various Music
Bitrate: 96
Online Synthesizer:
Direct link to listen to the player

Radio Dardania www RadioDardania com 24 ore Live Muzik Shqip

Genre: r
RadioDardania.com 24 Radio Shqip, Chat, Forum edhe YouTube Videos. RadioDardania ist ein Webradio mit albanischen Songs. Video Chat, Dardania Kosova Tetova Radio Dardania ka filluar të transmetojë të vitit 2004 dhe është një stacion internetit kombëtar që transmeton në të gjithë territorin internetit. Programet janë muzik shqip dinamike pop, rnb, tallava, vajtuse, hiphop. Ne gjithashtu ofrojmë një Chat me kamer dhe mikrofon për të komunikuar me shokët tuaj. Këngët e Fundit (muzik video klip ne YouTube) mund të na me shiko.
What recently played on the radio:
Radio Dardania www RadioDardania com 24 ore Live Muzik Shqip
48min. ago
Blero Ft Dani - 154 2017
3h. 8min. ago
Nora Istrefi Ft. Robert Berisha - Ska Inat 2017
5h. 30min. ago
Flori - Beautiful Ft. Ledri Vula 2016
7h. 50min. ago
Luana Vjollca - Ai 2016
10h. 9min. ago
Silva Gunbardhi Ft Dafi - I Love You 2017
15h. 29min. ago
Mimoza Shkodra - Pa Ndjenja 2017
1d. 45min. ago
Kaltrina Selimi - Po Du 2016
1d. 17h. 43min. ago
Blero Ft. Uki - Ta Ha Gojen 2016
2d. 10h. 37min. ago
Flori Mumajesi Ft. Bruno Klajdi Dj Vicky - Karma 2017
3d. 3h. 40min. ago
2Po2 - Cka Ka Ftyra Jem 2016
3d. 20h. 57min. ago
Genta Ismajli Ft. Muma - Squat Baby 2016
4d. 14h. 6min. ago
Noizy - Erdh Termeti 2017
5d. 7h. 43min. ago
Ng Ft Ryva Kajtazi - Pa Ty 2016
6d. 1h. 16min. ago
Mimoza Shkodra - Fllad Veror 2016
6d. 18h. 28min. ago
Enca - Dua 2018
7d. 5h. 21min. ago
Blunt Ft Real - Shota 2016
9d. 6h. 20min. ago
2Ton - Tipi Jem 2017
9d. 8h. 12min. ago
Dhurata Dora - Vec Ty 2017
9d. 9h. 25min. ago
Labinot Rexha - Pa Ty Smundem 2016
9d. 10h. 39min. ago
Nexhat Osmani - Hajde Merre Zemren 2016
Collapse the list
Comments:
 • Your name:
  captcha


List of radio
Your Radio playlist is empty (Sign Up)
Collapse the list
YouTube
RSS Feed News Categories My list of RSS feeds Change site language and RSS feeds English Collapse the list RSS: Reading speed 0
RSS: News
  Collapse the list
  Archive of tracks played in the last week

  13 14 15 16 17 18 19 HIT
  Archive Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun TOP

  Jan. Jan. Jan. Jan. Jan. Jan. Jan. 100!
  Radio Dardania :: www.RadioDardania.com :: 24 ore Live Muzik Shqip    
  TOP 20 P Raiting
  Labinot Rexha - Pa Ty Smundem 2016
  6 0
  Skivi Ft. Cozman - Shoqnia 2017
  6 0
  Ardian Bujupi Ft Dalool - Na Jena Njo 2016
  5 0
  Ng Ft Ryva Kajtazi - Pa Ty 2016
  5 0
  Gold Ag - Kili Mili 2018
  5 0
  Mc Kresha Dhe Lyrical Son Ft. Vula - Hip Hop 2016
  5 0
  Eni Koci - Spo Tgjej Mo 2016
  5 0
  Nexhat Osmani - Hajde Merre Zemren 2016
  5 0
  Dafina Zeqiri Ft. Kaos - Na 2016
  5 0
  Getinjo Ft Nikka - Njeri 2016
  4 0
  Mc Kresha Ft. Lavda - Business 2017
  4 0
  Majk - Vete Zemren 2016
  4 0
  Lori - Fat 2016
  4 0
  Kida - Ti 2018
  4 0
  Adelina Berisha - Na 2017
  4 0
  Nrg Band - Thirrem 2017
  4 0
  Zaimina Vasjari Ft. Blasta - Me U Kthy 2016
  4 0
  Ryva Kajtazi - Mos Harro 2016
  4 0
  Leonora Jakupi - Te Kam Jete 2016
  3 0
  Blunt Ft Real - Suzi 2017
  3 0
  Top 10: USA Top 10: USA

  Genre: Various
  Video Streaming
  • Play   Weekend Jazz - Coffee Jazz Music - Relaxing Jazz Hiphop Music
  • Play   The Good Life Radio • 24/7 Live Radio | Best Relax House, Chillout, Study, Running, Gym, Happy Music
  • Play   lofi hip hop radio - beats to relax/study to
  • Play   lofi hip hop radio - beats to study/relax to
  • Play   ฟังเพลงเพราะ ตลอด 24 ชั่วโมง 🛑 LIVE MUSIC I CHAT 💬
  • Play   Best Shuffle Dance Music 2020 ♫ 24/7 Live Stream Video Music ♫ Best Electro House & Bass Boosted Mix
  • Play   Best Remixes Of Popular Songs 2020 : 24/7 Live Stream Music 🔥 Electro House & Party Club Dance Mix
  • Play   Best Radio 1 • Live Radio Pop Music 2019' Best English Songs Of All Time & New Popular Songs 2019
  • Play   Warm Jazz - Chill Out Cafe Jazz & Bossa Nova Music - Sweet Cafe Music
  • Play   Gangsta Rap Radio 24/7 🔴 Underground Rap & Hip Hop Live Music (Rap Party Radio)