Radio Dardania www RadioDardania com 24 ore Live Muzik Shqip

Rating: 7 (7)
1

http://radiodardania.com volume
Genres:  Various Music
Bitrate: 96
Sound Format: MP3
Online Synthesizer:
Winamp

Radio Dardania www RadioDardania com 24 ore Live Muzik Shqip

Genre: r
RadioDardania.com 24 Radio Shqip, Chat, Forum edhe YouTube Videos. RadioDardania ist ein Webradio mit albanischen Songs. Video Chat, Dardania Kosova Tetova Radio Dardania ka filluar të transmetojë të vitit 2004 dhe është një stacion internetit kombëtar që transmeton në të gjithë territorin internetit. Programet janë muzik shqip dinamike pop, rnb, tallava, vajtuse, hiphop. Ne gjithashtu ofrojmë një Chat me kamer dhe mikrofon për të komunikuar me shokët tuaj. Këngët e Fundit (muzik video klip ne YouTube) mund të na me shiko.
 Live now:
 
What recently played on the radio (Archive):
25d. 14h. 21min. ago
2Ton - Pike 2016
25d. 16h. 36min. ago
Zaimina Vasjari Ft. Blasta - Me U Kthy 2016
25d. 18h. 50min. ago
Samanta Ft. Ermal Fejzullahu - Faj 2018
25d. 21h. 3min. ago
Mc Kresha Ft. Lavda - Business 2017
25d. 23h. 17min. ago
Samanta Ft. Ermal Fejzullahu - Faj 2018
26d. 1h. 29min. ago
Kida Ft Xhensila - Uh Baby 2016
26d. 3h. 39min. ago
Blero Ft Dani - 154 2017
26d. 5h. 48min. ago
Shyhrete Behluli Ft Gold Ag - Vella E Moter 2017
26d. 10h. 58min. ago
Lyrical Son - Hey Hey Hey 2016
26d. 13h. 7min. ago
Blero Ft. Muharrem Ahmeti - Per Ty 2017
26d. 15h. 17min. ago
Greta Koci - Sjena Ni Moti 2016
26d. 17h. 27min. ago
Majk - Vete Zemren 2016
26d. 21h. 53min. ago
Getinjo - O Moj Pare 2016
27d. 12min. ago
Mimoza Shkodra - Pa Ndjenja 2017
27d. 2h. 30min. ago
Genc Prelvukaj - 365 Pa Ty 2017
27d. 4h. 44min. ago
2Po2 Ft. Vig Poppa - A Je Single 2017
27d. 7h. ago
Blunt Ft Real - Rruges 2016
27d. 12h. 17min. ago
Adelina Tahiri - Dale Kadale 2017
27d. 14h. 33min. ago
Hcue Ft. Kida - Dont Say No More 2017
27d. 18h. 17min. ago
Nrg Band - Harrom 2018
Comments:
 • Your name:
  captcha


List of radio
Your Radio playlist is empty (Sign Up)
YouTube
RSS Feed News Categories My list of RSS feeds Change site language and RSS feeds English Collapse the list RSS: Reading speed 0
RSS: News
  Radio Dardania :: www.RadioDardania.com :: 24 ore Live Muzik Shqip
  Top 10: USA Top 10: USA

  radiodardania.com
  Radio Dardania www RadioDardania com 24 ore Live Muzik Shqip
  Genre: Various
  Video Streaming
  • Play   🔴 (LIVE) Musik Pop Indonesia • Hits 2000an • Terpopuler #LiveMusicStream
  • Play   The Good Life Radio • 24/7 Live Radio | Best Relax House, Chillout, Study, Running, Gym, Happy Music
  • Play   lofi hip hop radio - beats to relax/study to
  • Play   Joy Fm Canlı Dinle' Live Radio Pop Music 2019' Best English Songs Of All Time New Popular Songs 2019
  • Play   Fenomen Pop Live Radio • Pop Music 2019 - Best English Songs Of All Time - Most Popular Songs 2019
  • Play   Lagu Indonesia Terbaik - Terpopuler - Terhits Sepanjang Masa #MusicStream #LiveMusic #MusicaStudios
  • Play   Best Radio 1 • Live Radio Pop Music 2019' Best English Songs Of All Time & New Popular Songs 2019
  • Play   Gangsta Rap Radio 24/7 🔴 Underground Rap & Hip Hop Live Music (Rap Party Radio)
  • Play   Deep Mix Music Radio • 24/7 Live Stream | Summer Deep House & Tropical House Chill Out | Dance Music
  • Play   ChillYourMind Radio • 24/7 Chill Out Music - Deep House, Tropical House, Chill House, Relax, Study