radio.pervii.com

Radio Pendimi

 
تقييم:
1
volume Play
Radio Pendimi
http://radio-pendimi.com
الجنس الأدبي:  Various
معدل البت: 96  96
تنسيق الصوت: MP3
المزج على الانترنت                                                  
Radio Pendimi është Radio Islame në gjuhën shqipe, që filloi punën e saj në Tetor të vitit 2006. Radio Pendimi synon përhapjen e diturisë fetare dhe rrënjëzimin e metodologjisë te të gjithë myslimanët e rajonit dhe te ata të cilët hulumtojnë pas të vërtetës. Këtë gjë, Radio Pendimi e bën nëpërmjet materialeve të saja edukative, mësimore dhe analizave të ngjarjeve globale me këndvështrim të thellë fetar.
Comments (0)down
قائمة الراديو
Your Radio playlist is empty (Register)
Collapse the list
Loading
That played on the radio:
Radio Pendimi
8min. ago
Argjenda Selimi - Qabe Moj E Bukur Je
15min. ago
Adem Ramadani - Zogu I Xhenetit 2018
42min. ago
Sponsor - Auto Lider Shkupi
1h. 19min. ago
Muhamedi Para Xhibrilit Ne Miraxh - Hoxhe Mazllam Mazllami
1h. 57min. ago
Po Vjen Ramazani E Na Shtohet Imani - Hoxh Fatmir Latifaj
2h. 32min. ago
Safet Rizaj - Ah Dunja
3h. 10min. ago
Enes Goga - Kuran
3h. 48min. ago
Suretu Ala 4 - Dr Imam Ahmed Kalaja
4h. 22min. ago
Unknown - 1411 Hadith
4h. 59min. ago
Menduh Allajbeg - Menduh Allajbeg - Malli I Nans( Cover- Emin Aliu) 2019
5h. 37min. ago
Ermir Hoxha - Profetit Poezi
6h. 12min. ago
Repriza Drita E Se Vertetes - Durimi Kulminacioni I Miresise - Fadil Musliu 14.04
6h. 50min. ago
Repriza Drita E Se Vertetes - Durimi Kulminacioni I Miresise - Fadil Musliu 14.04
7h. 29min. ago
Live Emisioni Freskia E Mengjesit. Moderator - Qendrim Ibrahimi
8h. 7min. ago
Live Emisioni Freskia E Mengjesit. Moderator - Qendrim Ibrahimi
8h. 42min. ago
Live Emisioni Freskia E Mengjesit. Moderator - Qendrim Ibrahimi
9h. 19min. ago
Rndsia E Fjals S Mir - Hoxh Sadullah Bajrami
9h. 58min. ago
Rndsia E Fjals S Mir - Hoxh Sadullah Bajrami
10h. 36min. ago
Adem Ramadani - Amaneti I Gurbetcarit
11h. 13min. ago
Lulzim Susuri - Respekto
Collapse the list
YouTube
Collapse the list
HIT
Archive Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun TOP
100!
Radio Pendimi    
TOP 20 P Raiting
Unknown - Repriza Keshilla Mjekesore Me Dr Agron Rexhepin 13 02
52 0
Ermir Hoxha - Profetit Poezi
48 0
Repriza Oqeani I Diturise Me Hoxhe Rexhep Metolli Tema - Zinaja Dhe Pasojat E Saj 31 01
32 0
Live Emisioni Freskia E Mengjesit - Moderator Qendrim Ibrahimi
28 0
Unknown - Hadith
28 0
Repriza Emisioni Keshilla Mjeksore Me Dr Bisedim Karanezi Tema - Hemoroidet Shkaqet Dhe Trajtimi I Tyre Moderator Qendrim Ibrahimi 06 02
27 0
Repriza - Dr Ismail Lutolli Dhe Mr Ph Laureta Berisha Kosumi Tema - Antibiotiket, Ndikimi I Tyre Dhe Imuniteti
21 0
Repriza - Nje Ilahi Per Ty 28 01 2019
20 0
Live Emisioni Freskia E Mengjesit. Moderator - Qendrim Ibrahimi
20 0
Muharem Qaili Memi - Jam Pishman
19 0
Ridvan Ibrahimi - Rtv Pendimi
19 0
Omer Musa - Pse Nuk Falesh
19 0
Repriza - Aroma E Besimit - Formimi I Familjes Se Shendoshe
19 0
Repriza - Oqeani I Diturise Me Hoxhe Rexhep Metolli Tema - Si Te Mbrohemi Nga Zinaja
18 0
Rndsia E Fjals S Mir - Hoxh Sadullah Bajrami
18 0
Nisret Krasniqi - Dora E Punetorit
17 0
Repriza - Oqeani I Diturise - Hoxhe Muhamed Dermaku
15 0
Live! -emisioni Ta Njohim Te Verteten Me Dr. Shefqet Krasniqi - Dr. Shefqet Krasniqi
15 0
Safet Rizaj - Ah Dunja
15 0
Fersan Jahiu - Hajri Dhe Sherri
15 0
RSS Feed News Categories My list of RSS feeds Change site language and RSS feeds العربية Collapse the list RSS: سرعة القراءة 0
RSS: أخبار
العالمية رياضة مختلف موسيقى اعمال سياسة كرة القدم سيارة الإنترنت
Collapse the list
Comments:
 • Your name: captcha
Top 20: USA
Quran Coran - www.coran.tk Al Islah Islamic Center إذاعة السنة www.radiosunna.com Arabic Radio Quraan Radio Quraan Radio Quraan Radio Pendimi Radyo islam Quran Radio Quran Radio lbi Radio - Lebanon Radio Dzair Raina Radio Dzair Server Internasional - Low Quality 24 kbps EGONAIR Albayan Radio Radio Dzair Echaabia Radio Pendimi Radio Maroc Moroccanvoice.com
Video Streaming
 • Play   Relaxing Hawaiian Cafe Music & Jazz, Bossa Nova Music - 24/7 Live - Chill Out Music For Study, Work
 • Play   lofi hip hop radio - beats to relax/study to
 • Play   Just Good Music 24/7 ● Stay See Live Radio 🎧
 • Play   Best Remixes Of Popular Songs 2019 : 24/7 Live Stream Music 🔥 Electro House & Party Club Dance Mix
 • Play   Best Electro House Music Mix 🔥 24/7 Live Stream Music Mix 🔥 Best Remixes Of Popular Songs 2019
 • Play   🌴Tropical House Radio | 24/7 Livestream | Summer Music | Kygo
 • Play   Cat Music Live TV / Non Stop Music 24/7 🎧
 • Play   Gangsta Rap Radio 24/7 🔴 Underground Rap & Hip Hop Live Music (Rap Party Radio)
 • Play   24/7 Best Deep House | Chillout Music | EDM 2019 Live Radio
 • Play   Car Music Mix 2019 🔥 Best Electro House & Bass Boosted 🔥 New Hits 🔥 24/7 Live Stream
 • Play   NCS 24/7 Live Stream 🎵 Gaming Music Radio | NoCopyrightSounds| Dubstep, Trap, EDM, Electro House
 • Play   Radio Fenomen Pop Music Live Stream: New Pop Songs World 2018: Best English Songs 2019 Hits Playlist
 • Play   Tropical House Radio 🌴 24/7 Live Music
 • Play   Progressive House · Relaxing Focus Music · 24/7 Live Radio
 • Play   Code Radio 🎧 + 💻 24/7 concentration music for programmers 🔥 jazzy beats from freeCodeCamp.org
 • Play   College Music · 24/7 Live Radio · Study Music · Chill Music · Calming Music
 • Play   24/7 Live Rap Music Radio | Hip-Hop, Underground Rap, Hype Rap Music, Popular Rap Music
 • Play   Chillstep 24/7 Livestream | Chill, Ambient & Study Music 🎧
 • Play   🔴Space Ambient Music LIVE 24/7: Space Traveling Background Music, Music for Stress Relief, Dreaming
 • Play   Relaxing Jazz Piano Radio - Slow Jazz Music - 24/7 Live Stream - Music For Work & Study
 • Play   Trap Music Radio ⚡ Trap Samurai 24/7 - New Remixes of Popular Songs Live Stream
 • Play   Best Gaming Music Mix 2019 ♫ 🎮 24/7 Live Stream | Gaming Music / Electronic Radio / EDM 🎧
 • Play   Deep House 24/7: Relaxing Music • Chill Study Music
 • Play   Ableton Live Music Production - Psychedelic Wizardry
 • Play   Dance Music Radio Live Music Stream 24/7 Hits 2019 Best EDM, Pop Songs 2019 Remix Top Music Playlist
 • Play   shiloh - lofi hip hop mix [LIVE 24/7] Shiloh Dynasty
 • Play   Lounge Jazz Radio - Relaxing Jazz Music - Music For Work & Study - Live Stream 24/7
 • Play   Mydonose Radio Live Music Stream 24/7: Hits 2019 Best EDM, Pop Songs 2019 Remix Top Music Playlist
 • Play   RNB / R&B Radio - Live Music Stream 24/7
 • Play   Deep House · Relaxing Study Music · 24/7 Live Radio