radio.pervii.com

Radio Kosova e Lire

 
9
Play
Radio Kosova e Lire
radiokosovaelire.com volume
Gêneros:  Folk Talk
Bitrate: 48
Sintetizador online:
Link direto para ouvir o jogador

Radio Kosova e Lire

Radio Kosova e Lirë, Radio e luftës çlirimtare, paqes dhe bashkimit kombëtar, Zëri i lirisë, besnikja e pavarësisë dhe e bashkimit të shqiptarëve
Recolher a lista
Comentários:
   • Convidado: aricanada
   • jeni met emiret nese ka munsi me dit ne cilen dit kiniintervist m ehogj sheqet krasniqin
   • Resposta 00:39 <> 02.19.2012 0
   • Convidado: linakrasniqi
   • pershendesje une jam lina e pershendes shoqe-shokt se juve me te mir "Gjith koh gjat ju qoft jeta , per ty zemer une mbeta" tung me kangen gold meda sinani ft seldi-KUQ E ZI qao
   • Resposta 22:19 <> 06.12.2012 +1
   • Convidado: dfd
   • kangen e jusuf pashes a bon
   • Resposta 22:52 <> 01.26.2013 0
   • Convidado: samia
   • selam alejkum e pershendes shum profesor shefqetin jam nje degjues i regult kam nje pytje a osht bidat prekja e veshve gjat njetit per namaz se une po ju thom shum njerzve se nuk bon me i prek vesht ae kom mir une a jo
   • Resposta 01:49 <> 02.06.2013 0
   • Convidado: rrahi
   • deshiroja nga radio kosova e lire te mos interpretohen keng tallava ne ket program te pastert ta ruajm me gjelozi traditen dhe kombin shqipetar
   • Resposta 19:22 <> 03.29.2013 0
   • Convidado: XHEKI
   • JU PERSHENDESH TE GJITHVE NGA GJAKOVA
   • Resposta 22:47 <> 04.07.2013 0
   • Convidado: ben
   • pershendes selam alejkum dr shefqet krasniqi shum pershendedje nga germania
   • Resposta 01:31 <> 05.01.2013 0
 •  
   • Convidado: xheki
   • jeni me te miret ju pershendes
   • Resposta 20:44 <> 05.12.2013 0
   • Convidado: asra
   • allahu ju shperblefte me xhenetin firdevs
   • Resposta 02:55 <> 06.12.2013 0
 •  
   • Convidado: Sokoli
   • kushdo me ndegju kete radio te mire, le te hyn ne faqen e kesaj radie. radiokosovaelire.com se kto faqet qe ja kan marr me transmetu kaniher spo i bon e une prej qi kom hy prej web faqes kurr smu ka nal mo. faleminderit
   • Resposta 11:36 <> 08.16.2015 0
 • O seu nome: captcha
Lista de rádio
Você lista de reprodução de Rádio está vazio (Registrar)
Recolher a lista
YouTube
RSS Feed Notícias Categorias Minha lista de feeds RSS Alterar o idioma do site e os feeds RSS Português Recolher a lista RSS: Velocidade de leitura 0
RSS: Notícia
Música Esportes Vários Política Oi-tech O negócio
Código HTML para adicionar estações de rádio ao seu site. Aceite desejos para adicionar novos recursos.
</>Código HTML
Código HTML para adicionar estações de rádio ao seu site. Aceite desejos para adicionar novos recursos.
1
2
Top 10: Portugal

radiokosovaelire.com
Radio Kosova e Lire
Radio Kosova e Lire
Gênero: Various
Video Streaming
 • Play   Lagu Indonesia Terbaik - Terpopuler - Terhits Sepanjang Masa #MusicStream #LiveMusic #MusicaStudios
 • Play   The Good Life Radio x Sensual Musique • 24/7 Live Radio | Chill / Study / Relax / Happy Music
 • Play   lofi hip hop radio - beats to relax/study to
 • Play   lofi hip hop radio - beats to sleep/chill to
 • Play   Best Radio 1 • Live Radio Pop Music 2019' Best English Songs Of All Time & New Popular Songs 2019
 • Play   NCS 24/7 Live Stream 🎵 Gaming Music Radio | NoCopyrightSounds| Dubstep, Trap, EDM, Electro House
 • Play   Cat Music Live TV / Non Stop Music 24/7 🎧
 • Play   Best Remixes Of Popular Songs 2019 : 24/7 Live Stream Music 🔥 Electro House & Party Club Dance Mix
 • Play   Beautiful Piano Music 24/7 • Study Music, Relaxing Music, Sleep Music, Meditation Music
 • Play   🌴Tropical House Radio | 24/7 Livestream | Summer Music | Kygo