radio.pervii.com

Radio Kosova e Lire

 
9
Play
Radio Kosova e Lire
http://radiokosovaelire.com volume
Generi:  Folk Talk
Bitrate: 48
Sintetizzatore online:
Link diretto per ascoltare il giocatore

Radio Kosova e Lire

Radio Kosova e Lirë, Radio e luftës çlirimtare, paqes dhe bashkimit kombëtar, Zëri i lirisë, besnikja e pavarësisë dhe e bashkimit të shqiptarëve
Comprimi la lista
Commenti:
   • Quest: aricanada
   • jeni met emiret nese ka munsi me dit ne cilen dit kiniintervist m ehogj sheqet krasniqin
   • Risposta 00:39 <> 02.19.2012 0
   • Quest: linakrasniqi
   • pershendesje une jam lina e pershendes shoqe-shokt se juve me te mir "Gjith koh gjat ju qoft jeta , per ty zemer une mbeta" tung me kangen gold meda sinani ft seldi-KUQ E ZI qao
   • Risposta 22:19 <> 06.12.2012 +1
   • Quest: dfd
   • kangen e jusuf pashes a bon
   • Risposta 22:52 <> 01.26.2013 0
   • Quest: samia
   • selam alejkum e pershendes shum profesor shefqetin jam nje degjues i regult kam nje pytje a osht bidat prekja e veshve gjat njetit per namaz se une po ju thom shum njerzve se nuk bon me i prek vesht ae kom mir une a jo
   • Risposta 01:49 <> 02.06.2013 0
   • Quest: rrahi
   • deshiroja nga radio kosova e lire te mos interpretohen keng tallava ne ket program te pastert ta ruajm me gjelozi traditen dhe kombin shqipetar
   • Risposta 19:22 <> 03.29.2013 0
   • Quest: XHEKI
   • JU PERSHENDESH TE GJITHVE NGA GJAKOVA
   • Risposta 22:47 <> 04.07.2013 0
   • Quest: ben
   • pershendes selam alejkum dr shefqet krasniqi shum pershendedje nga germania
   • Risposta 01:31 <> 05.01.2013 0
 •  
   • Quest: xheki
   • jeni me te miret ju pershendes
   • Risposta 20:44 <> 05.12.2013 0
   • Quest: asra
   • allahu ju shperblefte me xhenetin firdevs
   • Risposta 02:55 <> 06.12.2013 0
 •  
   • Quest: Sokoli
   • kushdo me ndegju kete radio te mire, le te hyn ne faqen e kesaj radie. radiokosovaelire.com se kto faqet qe ja kan marr me transmetu kaniher spo i bon e une prej qi kom hy prej web faqes kurr smu ka nal mo. faleminderit
   • Risposta 11:36 <> 08.16.2015 0
 • Il Suo nome: captcha
Lista di radio
La Sua Radio playlist è vuota (Registro)
Comprimi la lista
YouTube
RSS Feed Novità Categorie La mia lista di feed RSS Cambia lingua del sito e feed RSS Italiano Comprimi la lista RSS: Velocità di lettura 0
RSS: Notizia
Musica Sport Vario Politica Hi-Tech Attività commerciale Hardware
Codice HTML per aggiungere stazioni radio al tuo sito. Accetta i desideri per l'aggiunta di nuove funzionalità.
</>Codice HTML
Codice HTML per aggiungere stazioni radio al tuo sito. Accetta i desideri per l'aggiunta di nuove funzionalità.
1
2
Top 10: Italia
RTL 102.5 Radio 24 Il Sole 24 Ore - Italia radio24 Venice Classic Radio Italia RADIO MARIA ITALIA Venice Classic Radio Italia Radio Globo radio24 Radio Radicale Radio Rock


Video streaming
 • Play   The Good Life Radio x Sensual Musique • 24/7 Live Radio | Deep & Tropical House, Chill & Dance Music
 • Play   ChillYourMind Radio • 24/7 Music Live Stream | Deep House & Tropical | Chill Out | Dance Music
 • Play   lofi hip hop radio - beats to relax/study to
 • Play   Best Remixes Of Popular Songs 2019 : 24/7 Live Stream Music 🔥 Electro House & Party Club Dance Mix
 • Play   Joy Fm Canlı 2019' Live Radio Pop Music' Best English Songs Of All Time' Most Popular Songs Playlist
 • Play   NCS 24/7 Live Stream 🎵 Gaming Music Radio | NoCopyrightSounds| Dubstep, Trap, EDM, Electro House
 • Play   Gangsta Rap Radio 24/7 🔴 Underground Rap & Hip Hop Live Music (Rap Party Radio)
 • Play   🌴Tropical House Radio | 24/7 Livestream | Summer Music | Kygo
 • Play   Best Radio Live Music Stream, Top Hits Pop Songs World 2019, Best English Songs 2019 Popular Songs
 • Play   lofi hip hop radio - beats to study/relax to