Radio Kosova e Lire

रेटिंग: 6 (7)
9

भाषा:
9
http://radiokosovaelire.com
बिटरेट: 96
ध्वनि प्रारूप: MP3
ऑनलाइन सिंथेसाइज़र:
Winamp

Radio Kosova e Lire

Radio Kosova e Lirë, Radio e luftës çlirimtare, paqes dhe bashkimit kombëtar, Zëri i lirisë, besnikja e pavarësisë dhe e bashkimit të shqiptarëve
टिप्पणियाँ:
    • user linakrasniqi 06.12.2012 (22:19) +1
   • pershendesje une jam lina e pershendes shoqe-shokt se juve me te mir "Gjith koh gjat ju qoft jeta , per ty zemer une mbeta" tung me kangen gold meda sinani ft seldi-KUQ E ZI qao
   • जवाब करेंजवाब करें
    • user aricanada 02.19.2012 (00:39) 0
   • jeni met emiret nese ka munsi me dit ne cilen dit kiniintervist m ehogj sheqet krasniqin
   • जवाब करेंजवाब करें
    • user dfd 01.26.2013 (22:52) 0
   • kangen e jusuf pashes a bon
   • जवाब करेंजवाब करें
    • user samia 02.06.2013 (01:49) 0
   • selam alejkum e pershendes shum profesor shefqetin jam nje degjues i regult kam nje pytje a osht bidat prekja e veshve gjat njetit per namaz se une po ju thom shum njerzve se nuk bon me i prek vesht ae kom mir une a jo
   • जवाब करेंजवाब करें
    • user rrahi 03.29.2013 (19:22) 0
   • deshiroja nga radio kosova e lire te mos interpretohen keng tallava ne ket program te pastert ta ruajm me gjelozi traditen dhe kombin shqipetar
   • जवाब करेंजवाब करें
    • user XHEKI 04.07.2013 (22:47) 0
   • JU PERSHENDESH TE GJITHVE NGA GJAKOVA
   • जवाब करेंजवाब करें
    • user ben 05.01.2013 (01:31) 0
   • pershendes selam alejkum dr shefqet krasniqi shum pershendedje nga germania
   • जवाब करेंजवाब करें
 •  
    • user xheki 05.12.2013 (20:44) 0
   • jeni me te miret ju pershendes
   • जवाब करेंजवाब करें
    • user asra 06.12.2013 (02:55) 0
   • allahu ju shperblefte me xhenetin firdevs
   • जवाब करेंजवाब करें
 •  
    • user Sokoli 08.16.2015 (11:36) 0
   • kushdo me ndegju kete radio te mire, le te hyn ne faqen e kesaj radie. radiokosovaelire.com se kto faqet qe ja kan marr me transmetu kaniher spo i bon e une prej qi kom hy prej web faqes kurr smu ka nal mo. faleminderit
   • जवाब करेंजवाब करें
 • आपका नाम:
  captcha
List of radio
आपकी प्लेलिस्ट खाली है। (साइन अप)
YouTube
RSS Feed News Categories My list of RSS feeds Change site language and RSS feeds RSS: पढ़ने की गति 0
RSS: समाचार
Top 10: USA Top 10: USA

radiokosovaelire.com
Radio Kosova e Lire
विधा: Various
Video Streaming
 • Play   Lagu Indonesia Terbaik - Terpopuler - Terhits Sepanjang Masa #MusicStream #LiveMusic #DirumahAja
 • Play   Best Radio 1 • Live Radio Pop Music 2020' Best English Songs Of All Time - New Popular Songs 2020
 • Play   Fenomen Pop Live Radio • Pop Music 2020 - Best English Songs Of All Time - New Popular Songs 2020
 • Play   lofi hip hop radio - beats to relax/study to
 • Play   Dance Music Live Radio • Best English Songs 2020 - Top Hits 2020 New Pop Songs Remix
 • Play   Tropical House Radio • 24/7 Live Radio | Best Relax House, Chillout, Study, Running, Happy Music
 • Play   The Good Life Radio • 24/7 Live Radio | Best Relax House, Chillout, Study, Running, Gym, Happy Music
 • Play   New Popular Songs 2020 - Top 40 Songs This Week - Best Hits Music Playlist 2020
 • Play   Deep Legacy. Radio • 24/7 Music Live Stream | Deep & Tropical House, Chill Out, Dance Music, EDM
 • Play   Sunday Coffee: Relaxing Jazz Radio - Smooth JAZZ & Soft Bossa Nova for Calm, Work, Study at Home