radio.pervii.com

Radio Pendimi

Rating:
1
volume Play
Radio Pendimi
http://radio-pendimi.com
Géneros:  Various
Bitrate: 96  96
Formato de sonido: MP3
Direct link to listen to the player Winamp
Sintetizador en línea                                                   
Radio Pendimi është Radio Islame në gjuhën shqipe, që filloi punën e saj në Tetor të vitit 2006. Radio Pendimi synon përhapjen e diturisë fetare dhe rrënjëzimin e metodologjisë te të gjithë myslimanët e rajonit dhe te ata të cilët hulumtojnë pas të vërtetës. Këtë gjë, Radio Pendimi e bën nëpërmjet materialeve të saja edukative, mësimore dhe analizave të ngjarjeve globale me këndvështrim të thellë fetar.
Comentarios (0)down
Lista de la radio
Usted Radio lista de reproducción está vacía (Registrar)
Que jugó en la radio:
Radio Pendimi
14min. hace
Xhuzi 14 - Kastriot Rexhepi
1h. 9min. hace
Morali I Muslimanit Gjat Ramazanit - Morali I Muslimanit Gjat Ramazanit - Muhamed Broja
2h. 2min. hace
Tregimi 94 - Bej Mire
2h. 57min. hace
Veorit E Ramazanit - Veorit E Ramazanit - Muhamed Dermaku
3h. 7min. hace
Nusret Kurtishi - Ramazani
3h. 51min. hace
Kontribo Edhe Ti Per Ramazan - Per Rtv Pendimi
4h. 9min. hace
Ramazani Frenues I Katër Epsheve - Ramazani Frenues I Katër Epsheve - Sedat Islami
4h. 23min. hace
Ramazani Frenues I Katr Epsheve - Ramazani Frenues I Katr Epsheve - Sedat Islami
5h. 18min. hace
Dr Zekerija Bajrami - Vlera E Muajit Te Ramazanit
6h. 11min. hace
Reklama - Flugaj Gmbh Austri
6h. 28min. hace
Ramazani Energji Pozitive - 01. Ramazani, Energji Pozitive - Ahmed Kalaja
6h. 50min. hace
Adem Ramadani - Amaneti I Gurbetcarit
7h. 50min. hace
Sofra E Ramazanit - 13 - Sofra E Ramazanit - Dr. Shefqet Krasniqi
7h. 54min. hace
Sofra E Ramazanit - 13 - Sofra E Ramazanit - Dr. Shefqet Krasniqi
8h. 50min. hace
Gzohu Gzohu O Musliman Po Na Vjen I Bukuri Ramazan - Hoxh Fatmir Latifaj
9h. 43min. hace
Kabil Kea - Kabil Keça-Amin Amin(Official
10h. 38min. hace
Veorit E Ramazanit - Veorit E Ramazanit - Muhamed Dermaku
11h. 31min. hace
Tregimi 67 - Konsiderate Reciproke
12h. 28min. hace
Rtv Pendimi - Lutje 5
13h. 20min. hace
Maher Zain - Maher Zain - Ramadan
Colapsar la lista
YouTube
Colapsar la lista
HIT
Archivo Lun Mar Mié Jue Vie Sáb Dom TOP
100!
Radio Pendimi    
TOP 20 J Raiting
Live Emisioni Freskia E Mengjesit. Moderator - Qendrim Ibrahimi
33 0
Unknown - Hadith
28 0
Avni Kamberi - Ilahi Recitim Shqip 2019 - (1 3) Tre Veta Te Bllok
23 0
Rndsia E Fjals S Mir - Hoxh Sadullah Bajrami
20 0
Repriza - Aroma E Besimit - Formimi I Familjes Se Shendoshe
19 0
Shembulli I Besimtarit T Mirfillt - Hoxh Mustafa Trniqi - Shkup
19 0
T Prmalluarit Pr Xhenet - Hoxh Sadullah Bajrami
18 0
Furnizimi I Udhtarit - Frika Ndaj Zotit Enis Rama
17 0
Unknown - Hadithi 2 Hadithi I Xhibrilit Pjesa E Par Hoxh Osman Bekteshi
16 0
Repriza - Nje Ilahi Per Ty 25 02 2019
15 0
Repriza - Oqeani I Diturise - Hoxhe Rexhep Metolli
15 0
Dr Zekerija Bajrami - Dr.zekerija Bajrami - Si Te Sh
15 0
Repriza - Drita E Se Vertetes Me Hoxhe Fadil Musliun 17 02
14 0
Repriza - Ta Njohim Te Verteten Me Dr Shefqet Krasniqi12 02 2019
14 0
Unknown - Repriza Oqeani I Diturise Me Hoxhe Ferid Ademi 11 04 2019
14 0
Repriza - Nje Ilahi Per Ty 18 02 2019
13 0
Live Emisioni Te Gjithe Nga Pak. Tema - Roli Dhe Ndikimi I Rrjeteve Sociale
13 0
Shenja N Rrug 14 - Hoxh Bekir Halimi
13 0
Repriza - Garo Edhe Ti 10 4 2019 Hevzi Hasani
13 0
Shenja N Rrug 17 - Hoxh Bekir Halimi
13 0
RSS Feed Noticias Categorías Mi lista de feeds RSS Cambiar el idioma del sitio y las fuentes RSS Español Colapsar la lista RSS: Velocidad de lectura 0
RSS: Noticias
Música Política Varios Mundo Deportes De alta tecnología Negocio Fútbol Auto
Colapsar la lista
Comentarios:
 • Su nombre: captcha
Top 20: España
esRadio esRadio EDENEX - La Radio del Misterio Ràdio Mogent 50sAllTimeGreatest Superloustic.com RAC1. Des de Catalunya per tot el mon Beat FM 1000HITSCountry 1950sRadio PulsRadio DANCE : Ibiza Global Radio : MagicRadio by PulsRadio MagicRadio by PulsRadio PulsRadio DANCE TopEuropa 1HITS90s Hitparty by PulsRadio PulsRadio LOUNGE PulsRadio LOUNGE
Vídeo transmitido en vivo
 • Play   Lagu Indonesia Terbaik - Terpopuler - Terhits Sepanjang Masa | MusicStream #LiveMusic #MusicaStudios
 • Play   ChillYourMind Radio • 24/7 Music Live Stream | Deep House & Tropical | Chill Out | Dance Music
 • Play   lofi hip hop radio - beats to relax/study to
 • Play   The Good Life Radio x Sensual Musique • 24/7 Live Radio | Deep & Tropical House, Chill & Dance Music
 • Play   Lagu Indonesia Terbaik Tahun 1990 - 2018 - 24 Jam Nonstop #LiveMusic
 • Play   Dance Music Radio Live Music Stream 24/7 Hits 2019 Best EDM, Pop Songs 2019 Remix Top Music Playlist
 • Play   Cat Music Live TV / Non Stop Music 24/7 🎧
 • Play   Power Fm Radio Live Music Hits 2019 - Best Pop, EDM & Urban Pop Songs 2019 New Top Music Playlist
 • Play   NCS 24/7 Live Stream 🎵 Gaming Music Radio | NoCopyrightSounds| Dubstep, Trap, EDM, Electro House
 • Play   Car Music Mix 2019 🔥 Best Electro House & Bass Boosted 🔥 New Hits 🔥 24/7 Live Stream
 • Play   Best Remixes Of Popular Songs 2019 : 24/7 Live Stream Music 🔥 Electro House & Party Club Dance Mix
 • Play   24/7 Live Rap Music Radio | Hip-Hop, Underground Rap, Hype Rap Music, Popular Rap Music
 • Play   Best Shuffle Dance Music 2019 ♫ 24/7 Live Stream Video Music ♫ Best Electro House & Bass Boosted Mix
 • Play   🌴Tropical House Radio | 24/7 Livestream | Summer Music | Kygo
 • Play   24/7 Best Deep House | Chillout Music | EDM 2019 Live Radio
 • Play   Shine Music Radio • 24/7 Music Live Stream | Deep & Tropical House | Chill Out | Dance Music Mix
 • Play   Deep House 24/7: Relaxing Music • Chill Study Music
 • Play   Fenomen Pop Music Radio Live Stream: New Pop Songs World 2018: Best English Songs 2019 Hits Playlist
 • Play   Best Electro House Music Mix 🔥 24/7 Live Stream Music Mix 🔥 Best Remixes Of Popular Songs 2019
 • Play   Gangsta Rap Radio 24/7 🔴 Underground Rap & Hip Hop Live Music (Rap Party Radio)
 • Play   Pop Song 2019 Hits - Maroon 5, Taylor Swift, Ed Sheeran, Adele, Shawn Mendes, Charlie Puth LIVE 24/7
 • Play   Just Good Music 24/7 ● Stay See Live Radio 🎧
 • Play   Tropical House Radio 🌴 24/7 Live Music
 • Play   🔴Space Ambient Music LIVE 24/7: Space Traveling Background Music, Music for Stress Relief, Dreaming
 • Play   Coffee Jazz Music - Chill Out Lounge Jazz Music Radio - 24/7 Live Stream - Slow Jazz
 • Play   NCS 24/7 Live Stream with Song Request | Gaming Music / Electronic Radio
 • Play   Relaxing Jazz Piano Radio - Slow Jazz Music - 24/7 Live Stream - Music For Work & Study
 • Play   shiloh - lofi hip hop mix [LIVE 24/7] Shiloh Dynasty
 • Play   Best Shuffle Dance Music 2019 ♫ 24/7 Live Stream Video Music ♫ Best Remixes Of Popular Songs 2019
 • Play   Lounge Jazz Radio - Relaxing Jazz Music - Music For Work & Study - Live Stream 24/7
 • Play   Progressive House · Relaxing Focus Music · 24/7 Live Radio
 • Play   College Music · 24/7 Live Radio · Study Music · Chill Music · Calming Music
 • Play   Deep House 2019 🌴 24/7 Live Music
 • Play   🔴Relaxing Music 24/7, Deep Sleep Music, Relaxation, Calming Music, Sleeping Music, Study Music
 • Play   🎧Best Of Epic Music • Live Stream 24/7 | LIVE LIKE LEGENDS
 • Play   Best Radio Live Music Stream, Top Hits Pop Songs World 2019, Best English Songs 2019 Popular Songs
 • Play   Best Shuffle Dance Music 2019 🔥 24/7 Live Stream Music Mix 🔥 Best Electro House & Bass Boosted
 • Play   Relaxing Hawaiian Cafe Music & Jazz, Bossa Nova Music - 24/7 Live - Chill Out Music For Study, Work