radio.pervii.com

Radio Kosova e Lire

Rating: 6 (7)
9
Play
Radio Kosova e Lire

http://radiokosovaelire.com volume
Genres:  Folk Music Talk
Bitrate: 48
Online Synthesizer:
Direct link to listen to the player

Radio Kosova e Lire

Genre:Talk
Radio Kosova e Lirë, Radio e luftës çlirimtare, paqes dhe bashkimit kombëtar, Zëri i lirisë, besnikja e pavarësisë dhe e bashkimit të shqiptarëve
Collapse the list
Comments:
   • Quest: aricanada
   • jeni met emiret nese ka munsi me dit ne cilen dit kiniintervist m ehogj sheqet krasniqin
   • Reply 00:39 <> 02.19.2012 0
   • Quest: linakrasniqi
   • pershendesje une jam lina e pershendes shoqe-shokt se juve me te mir "Gjith koh gjat ju qoft jeta , per ty zemer une mbeta" tung me kangen gold meda sinani ft seldi-KUQ E ZI qao
   • Reply 22:19 <> 06.12.2012 +1
   • Quest: dfd
   • kangen e jusuf pashes a bon
   • Reply 22:52 <> 01.26.2013 0
   • Quest: samia
   • selam alejkum e pershendes shum profesor shefqetin jam nje degjues i regult kam nje pytje a osht bidat prekja e veshve gjat njetit per namaz se une po ju thom shum njerzve se nuk bon me i prek vesht ae kom mir une a jo
   • Reply 01:49 <> 02.06.2013 0
   • Quest: rrahi
   • deshiroja nga radio kosova e lire te mos interpretohen keng tallava ne ket program te pastert ta ruajm me gjelozi traditen dhe kombin shqipetar
   • Reply 19:22 <> 03.29.2013 0
   • Quest: XHEKI
   • JU PERSHENDESH TE GJITHVE NGA GJAKOVA
   • Reply 22:47 <> 04.07.2013 0
   • Quest: ben
   • pershendes selam alejkum dr shefqet krasniqi shum pershendedje nga germania
   • Reply 01:31 <> 05.01.2013 0
 •  
   • Quest: xheki
   • jeni me te miret ju pershendes
   • Reply 20:44 <> 05.12.2013 0
   • Quest: asra
   • allahu ju shperblefte me xhenetin firdevs
   • Reply 02:55 <> 06.12.2013 0
 •  
   • Quest: Sokoli
   • kushdo me ndegju kete radio te mire, le te hyn ne faqen e kesaj radie. radiokosovaelire.com se kto faqet qe ja kan marr me transmetu kaniher spo i bon e une prej qi kom hy prej web faqes kurr smu ka nal mo. faleminderit
   • Reply 11:36 <> 08.16.2015 0
 • Your name: captcha
List of radio
Your Radio playlist is empty (Sign Up)
Collapse the list
YouTube
RSS Feed News Categories My list of RSS feeds Change site language and RSS feeds English Collapse the list RSS: Reading speed 0
RSS: News
Music Football Humor Food Fitness Politics Sport Auto World Various Hitech Hardware Business
  HTML code to add radio stations to your site. Accept wishes for adding new features.
  </>HTML code
  HTML code to add radio stations to your site. Accept wishes for adding new features.
  1
  2
  Top 10: USA

  radiokosovaelire.com
  Radio Kosova e Lire
  Genre: Various
  Video Streaming
  • Play   🎄 Christmas Silent Jazz Playlist - Smooth Winter Jazz Music with Fireplace
  • Play   The Good Life Radio x Sensual Musique • 24/7 Live Radio | Chillout / Study / Relax / Happy Music
  • Play   lofi hip hop radio - beats to relax/study to
  • Play   Dance Music Live Radio 24/7 Top Hits 2019 - Best English Songs 2019, New Pop Songs 2019 Remix
  • Play   Fenomen Pop Live Radio • Pop Music 2019 - Best English Songs Of All Time - Most Popular Songs 2019
  • Play   Best Radio 1 • Live Radio Pop Music 2019' Best English Songs Of All Time & New Popular Songs 2019
  • Play   Lagu Indonesia Terbaik - Terpopuler - Terhits Sepanjang Masa #MusicStream #LiveMusic #MusicaStudios
  • Play   Cat Music Live TV / Non Stop Music 24/7 🎧
  • Play   Gangsta Rap Radio 24/7 🔴 Underground Rap & Hip Hop Live Music (Rap Party Radio)
  • Play   🌴Tropical House Radio | 24/7 Livestream | Summer Music | Kygo