Radio Krenaria

 

Radio Krenaria

Germany   
♫ 48 kbit
 (57 votes cast)
                      
genres of radio :
Radio Islame   
 
 
 
+        
  Add a player for your website
 Status: Off-line
If you know another address URL-stream, please let us know
Example: http://url:port
http://     Register

  Radio Playlist
  Your Radio playlist is empty
 
  Tv Playlist
  Your Tv playlist is empty
 
 
RSS    
 
5d. 17h. 30min. ago   Ahmed Bukhater Ya Adheeman
5d. 17h. 51min. ago   Falenderone Allahun Per Te Mirat
6d. 2h. 32min. ago   Dallimi I Te Mires Nga E Keqja
6d. 9h. 25min. ago   Memire
6d. 12h. 25min. ago   Fadil Musliu Qendrimi I Islamit Ndaj Fallit Magjis Sihrit
6d. 18h. 10min. ago   Vellezerit Xhaferi Dhe Rexhepi Perqarja
6d. 21h. 22min. ago   Islami Fe E Meshires
7d. 3h. 50min. ago   Fadil Musliu Qendrimi I Islamit Ndaj Fallit Magjis Sihrit
7d. 6h. 54min. ago   Fadil Musliu Falenderohuni Te Allahu Per Te Mirat
7d. 16h. 40min. ago   Fadil Musliu Qendrimi I Islamit Ndaj Fallit Magjis Sihrit
7d. 21h. 33min. ago   Vellezerit Xhaferi Dhe Rexhepi Lailaheil Laallah
7d. 21h. 35min. ago   Sot U A Plocova Une Dinin Islam Data
8d. 1h. 29min. ago   Dini I Allahu Ka Ardhur Per 5 Gjera
8d. 1h. 31min. ago   Dini I Allahu Ka Ardhur Per 5 Gjera
8d. 11h. 51min. ago   Vellezerit Xhaferi Dhe Rexhepi Mbushe Zemren Me Iman
8d. 19h. 58min. ago   Ekrem Avdiu Jeta Ne Varreza
8d. 21h. 23min. ago   Fadil Musliu Falenderohuni Te Allahu Per Te Mirat
9d. 6h. 6min. ago   Islami Fe E Meshires
9d. 6h. 53min. ago   Adem Dasma Islame
9d. 16h. 45min. ago   Fadil Musliu Ruatja E Gjuhes
9d. 19h. 36min. ago   Dini I Allahu Ka Ardhur Per 5 Gjera
9d. 20h. 56min. ago   Dallimi I Te Mires Nga E Keqja
9d. 23h. 45min. ago   Nusret Kurtishi Vjen Meleku
10d. 1h. 58min. ago   Historia E Lutit 20.05.2005 Dave Deva
10d. 2h. 11min. ago   Falenderone Allahun Per Te Mirat
10d. 8h. 40min. ago   Fadil Musliu Qendrimi I Islamit Ndaj Fallit Magjis Sihrit
10d. 12h. 12min. ago   Dini I Allahu Ka Ardhur Per 5 Gjera
11d. 40min. ago   Fadil Musliu Ruatja E Gjuhes
11d. 2h. 36min. ago   Ademramadani Allahutrob Sun Ju Bana
11d. 3h. 59min. ago   Dallimi I Te Mires Nga E Keqja
11d. 7h. 5min. ago   Memire
11d. 16h. 43min. ago   Vellezerit Xhaferi Dhe Rexhepi Mbushe Zemren Me Iman
11d. 21h. 35min. ago   Mishary Bin Rashid Al Afasy Ella Salati Nasheed
11d. 21h. 38min. ago   Eja Dhe Penduhu Tek Zoti Yt
12d. 1h. 25min. ago   Rek
12d. 10h. 50min. ago   Adem Dasma Islame
13d. 2h. 9min. ago   Muhamedi A S Njeriu Me I Permendur
13d. 3h. 50min. ago   Beso Allahun Pastaj Drejtohu
13d. 5h. 44min. ago   Adem Ramadani Bashketorja Ne Islami
13d. 8h. 36min. ago   Fadil Musliu Ruatja E Gjuhes
13d. 11h. 41min. ago   Ekrem Avdiu Jeta Ne Varreza
13d. 20h. 54min. ago   Vellezerit Xhaferi Dhe Rexhepi Perqarja
13d. 22h. 11min. ago   Fadil Musliu Falenderohuni Te Allahu Per Te Mirat
14d. 4h. 48min. ago   Ekrem Avdiu Jeta Ne Varreza
14d. 6h. 3min. ago   Dallimi I Te Mires Nga E Keqja
14d. 7h. 10min. ago   Liria Dhe Roberia
14d. 15h. 46min. ago   Ekrem Avdiu Jeta Ne Varreza
14d. 18h. 7min. ago   Nusret Kurtishi Ku Humbi Amaneti
14d. 19h. 54min. ago   Duajep
14d. 20h. 12min. ago   Mishary Al Afasy Asmaa Allah Names Of Allah
 
RSSComments:
 
      Quest: samiri klin    18:38 <> 5. 4. 2013    Tirana  
selam alejkum hogj shevqet krasniqi allahu te shperbleft me gjenetin ferdus se ma shum po te ndegjoj aq ma shum pom shtohet besimi selam alejkum
 
 
 
      Quest: lumja PEJE    21:59 <> 5. 4. 2013    Tirana  
selam aljkum hogj shfqetkrasiniqi allhu te shperbleft ty si na jep kshilla mer fe muslimonizmit e neve allahu na udhzoft ne rug,sa me te drejt amin amin amin
 
 
 
      Quest: behar    20:25 <> 11. 4. 2013  
hoxh Allahi ishalla te shpreblen me xhenet
 
 
 
      Quest: dina    19:40 <> 12. 4. 2013    Nuremberg  
Allahu te shperbleft hogj i nderuar kam nje pyetje ne dhoen e fmive i kam perdet postavat dhe tepihin me kerrin kars 2 nese je i informum keeri i kuq qe eshte me sy desha te di a ben a mos eshte gjyhna selamun alejkum
 
 
 
      Quest: naile    21:08 <> 12. 4. 2013    Tirana  
selam alejkum zoti ju shperbleftë
 
 
 
      Quest: muniri    18:17 <> 14. 4. 2013      
selam alejkum e pershendes shefqet krasniqin per puen e ti te pa lodhshme ALLAHU e shperbleft me gjenet
 
 
 
      Quest: naile    2:15 <> 8. 5. 2013    Tirana  
Ju faleminderit shume per dersin
 
 
 
      Quest: Eriana    2:10 <> 10. 5. 2013    Tirana  
Selam aljkum Allahu ju shperbleft
 
 
 
      User: arianthaqi    19:36 <> 30. 5. 2013  
Selam alejkum Allahu ju rujt
 
 
 
      Quest: besart    1:18 <> 12. 6. 2013    Tirana  
allahu te shperbleft hogj i nderuar
 
 
 
      Quest: merjeme kadriu    2:30 <> 14. 6. 2013    Tirana  
sa e mire eshte kjo per mua allahu juv shperbleft kjo eshte e cila e qeteson zemren dhe i hap dyert e saj
 
 
 
      Quest: hadixhe    2:32 <> 14. 6. 2013    Tirana  
kjo i hap dyert e drites dhe ajo na qeteson dh ena i zgjidh problemet allahu ju shperblefte
 
 
 
      Quest: dini    3:13 <> 15. 6. 2013    Tirana  
selam alejkum ju pershendes nga zemra.ku muj me gjet ligjerata te hoxhes shefqet krasniqit mp3 dhe irfan saliut ?
 
 
 
      Quest: Aijshe    5:07 <> 24. 6. 2013    Tirana  
Selam Alejkum Alahu ju shperbleftë për keto aktivitete fetare lus Allahun e Lartesuar qe te na bashkoj ne dhe juve xhenetin Firdeus ju urojm sukese te metutjeshme lus Allahun qew te na bekoj ne dhe juve selam alejkum
 
 
 
      Quest: Sara    5:12 <> 24. 6. 2013    Tirana  
allahu shpereft gjithe hogjellart per keto mundime dhe derse shefqet krasniqi qdo dit e ndegjoj me keto derse te mira
 
 
 
      Quest: beli    1:06 <> 10. 7. 2013    Pristina  
Esselamun Alejkum hoxhë i nderuar Dr.Shefqet Krasniqi, ju stafi i Radio Krenarisë, dhe ju të gjithë o vëllezër e motra musliman! Hoxhë i nderuar, Allahu swta ta shtoftë jetën e të shpërbleftë për mundin që po e bëni! Esselamun Alejkum, prof.ylberi
 
 
 
      Quest: vul    16:33 <> 11. 7. 2013    Tirana  
drshefqet krasniqqi nje dit kur kam ngron syfir e kam bo nje jet amo jo nerdi ne fun bsmilahi ramoni rahim pe boj ni jet me ninu prej syfirt deri ne akshom a mu zihet qe kom ninu a jo
 
 
 
      Quest: enes    17:42 <> 18. 7. 2013    Pristina  
selam alejkym aosh qyna me qkri plum
 
 
 
      Quest: lejla    22:01 <> 3. 8. 2013    Pristina  
selam alejkum hoxh i nderum a bon me kqyr seriala
 
 
 
      Quest: zerina    22:03 <> 3. 8. 2013    Pristina  
selam alejkum jeni nr1
 
 
 
      Quest: sinem    16:39 <> 4. 8. 2013    Pristina  
selam alejkum une jam ndgjuse e re
 
 
 
      Quest: xhevat    1:57 <> 30. 8. 2013    Tirana  
s a jeni matmirti allahu ju shperblefte inshalla nga un xhevati nga lipjanit
 
 
 
      User: Suadajeti    2:42 <> 6. 9. 2013  
Allahu ju shprbleft me xhenet
 
 
 
      User: Suadajeti    21:09 <> 6. 9. 2013  
Allahu ju shprbleft me xhenet
 
 
 
      User: Suadajeti    4:14 <> 7. 9. 2013  
Allahu ju shprbleft me xhenet
 
 
 
      User: Suadajeti    22:00 <> 7. 9. 2013    Lugano  
Allahu ju shprbleft me xhenet
 
 
 
      Quest: Skenderi Presheve    2:25 <> 11. 9. 2013    Nis  
selam alejkum radio e nderuar une ju pershendes dhe ju deshiroj cdo te mir allahu ju shperbleft in shaa allah
 
 
 
      Quest: gzim    2:08 <> 13. 9. 2013  
na i knaqt zemrat allahu ju shperbleft
 
 
 
      Quest: xeni    17:16 <> 20. 9. 2013    Tirana  
allahu te shperbleft dr.shfqet krasniqi per ligjeratat se u knaqen zemrat e besimtarve.
 
 
 
      Quest: besi    23:06 <> 2. 10. 2013    Tirana  
allahu te shperbleft
 
 
 
      Quest: edi    23:16 <> 2. 10. 2013    Tirana  
allahu te shperbleft senaj knaqe zemrat me lixherata nese bon me fol pak pernatene vorit selam alejkum
 
 
 
      Quest: rita    11:09 <> 23. 10. 2013    Linkoping  
selam alejkum
 
 
 
      Quest: xeni    20:20 <> 28. 10. 2013    Tirana  
selamu aljkum dr shefqet krasnqi
 
 
 
      Quest: Muslimanja    0:04 <> 31. 10. 2013    Stuttgart  
S:A Muslimanja nga GJermanija ALLAHU te shperbleft per ligjeratat te bukra
 
 
 
      Quest: Ejup    3:35 <> 1. 11. 2013    Zurich  
Es selamun alejkum Al-lahu ju shperbleftë per mundin qe po e jepni,dhe inshalla Al-llahu ju shperblen dhe Al-lahu ja rujtë familjen dhe ishalla ky populli jonë shiptar musliman i hapë synt dhe i voton ata e ja dojn te miren vendit.
 
 
 
      Quest: lumja    19:04 <> 1. 11. 2013    Tirana  
selamu aljkum hogj dr shfqet krasniqi allahu te shperbleft me te mira se na knaqe me ligjerata
 
 
 
      Quest: Sadat    1:33 <> 10. 1. 2014    Braunschweig  
Shum mir mrekulli
 
 
 
      Quest: gylgjani    15:35 <> 23. 1. 2014    Tirana  
selamun alejkum juve zoti qot me ju dhe me te gjith muslimanet kam nje puetje per dr.shefqet krasniqin pyetja ime asht kjo nese do me thon je xhunub dhe zgjohesh ne mengjes me nijet me u pastru dhe me fal namazin e sabahut a duhet mbasi qe te pastrohesh krejt me marr abdest prap apo vlen ai pastrim qe je la komplet dhe pyetja e dyt a me lejohet me perdor dezodorant se djersitem shum flm per mirkuptim pres pergj allahu qoft me ju
 
 
 
      Quest: gentrit    2:04 <> 13. 2. 2014    Tirana  
selamun alejkum
 
 
 
      Quest: Lumja    17:46 <> 21. 3. 2014    Tirana  
selamun aljkum Dr.shefqet Krasniqi allahu te shperbleft me kto ligjerata se na knaqe shpirtin
 
 
 
      Quest: flamuri    15:43 <> 23. 3. 2014    Prizren  
selamun aljkum Dr.shefqet Krasniqi allahu te shperbleft
 
 
 
      Quest: latif latifi    17:51 <> 26. 3. 2014    Brussels  
alahi ju shperbleft me xhenet juve edhe gjith muslimant kujan ne bot
 
 
 
      Quest: besnik latifi    23:57 <> 26. 3. 2014    Brussels  
selam alejkum dr shefqet krasniqi allahu ju shperbleft me xhentedhe satafin e radio krenaries nipytje suret sijan nliber merend edhe namaz milexu ashtu ose zhdo namaz edhe zhdo reqat ose mindru ne zhdo reqat jam 12 vjeqar
 
 
 
      User: isretbejtimotmail.de    23:57 <> 26. 3. 2014    Sulzbach  
e selamun alejkym ju pershendes me zemer nje vlla i juaj nga gjermanija isret miftari
 
 
 
      User: isretbejtimotmail.de    0:03 <> 27. 3. 2014    Sulzbach  
e selamun alejkym vetem vazhdoni keshtu sepse jeni Shum te mire allahu inshalla ju shperblen me gjenetin firdevs per kontributin tuaj qe po e beni isret Miftari nga Mönchengladbach ju deshiron cdo te mir pra e selamun alejkym
 
 
 
      Quest: latif latifi    17:19 <> 30. 3. 2014    Gent  
e selamun alejkum gjith besimtarveverem vazhdoni kshtu me ligjerata tmira allahu ju shperbleft me xhenetdhe gjith muslimantne bot eselam alejkum
 
 
 
      Quest: besnik latifi    4:24 <> 5. 4. 2014    Brussels  
eselamun alejkum zoti ju shper bleft me xhenet dhe gjith muslimant ne bot
 
 
 
      Quest: latif latifi    3:09 <> 13. 4. 2014    Brussels  
eselam alejkum allahu ju shperbleft me xhenet juve aka munci muziken mapak zeri mukon julutem se spinim recetimet se pse pleq jemi
 
 
 
      Quest: latif    3:55 <> 23. 4. 2014    Brussels  
eselam alejkum allahu ju shperbleft me xhenet hoxh e gjith vlazrit musliman kudo tjen me kta ligjerata tmiranese ka mun ci mikrofonin mangat se spot nim mir na jem pleq eselam alejkum
 
 
 
      Quest: une    22:00 <> 15. 7. 2014    Tirana  
selam alejkum
 
 
Comments: 1 2

Add a comment or description of the radio :
If you want add new url radio address, please leave a comment in contacts

Your name : 9+2=    

Croatia 96 kbit

 Narodni radio
Verson Kim - Ponovo Rodjena
Verson Kim - Ponovo Rodjena
United States 128 kbit

 PANDASHOWRADIO.COM - Pranks in spanish, live from Mexico City, feat. El Panda Zambrano.
Panda Show - Octubre 30, 2014 - Repeticion
Panda Show - Octubre 30, 2014 - Rep...
United States 128 kbit

 PONdENDS.COM | RADIO | REAL YAAD VYBEZ
Djfranz - 90sparty
Djfranz - 90sparty
Spain 128 kbit

 Costa Del Mar - Chillout (1.FM)
Samantha James - Illusions
Samantha James - Illusions
Italy 128 kbit

 LOLLIRADIO HITS - Top 100 Hits - Italy Italia
Saint Motel - My Type
Saint Motel - My Type
Poland 48 kbit

 RADIO PIEKARY 88,7 FM
Acrord32
Acrord32
United States 32 kbit

 Sunni Online Radio
Karnataka Yathra - Live From Bangalore
Karnataka Yathra - Live From Bangal...
Germany 128 kbit

 DEFJAY.COM - 100% R&B! (USA/Europe)
August Alsina - No Love Feat. Nicki Minaj
August Alsina - No Love Feat. Nicki...
United States 96 kbit

 ZaM Radio Stanice ZaMRadio Radio Stanice, Narodna Zabavna Muzika, Bosna Srbija Hrvatska Balkan, radijo stanica
Zam Radio Zamradio Www.zamradio.com 100% Najbolji-najbolji Ritam.dj.marija&dj.bobo
Zam Radio Zamradio Www.zamradio.com...
United States 128 kbit

 CHILLOUT LOUNGE RADIO (1.FM TM)
Collective Sound Members - Journey To A Dream (original)
Collective Sound Members - Journey ...
Germany 128 kbit

 ANTENNE BAYERN Chillout
Blue Six - Love Yourself
Blue Six - Love Yourself
United States 128 kbit

 Smoothjazztampabay.com WJAZ.DB The World's Smooth Jazz Destination Since 2004
Rick Braun - Time After Time
Rick Braun - Time After Time
United States 128 kbit

 1Dance.FM - Today's Dance Hits
Fergie - L.a. Love (la La) (clean)
Fergie - L.a. Love (la La) (clean)
Romania 128 kbit

 Radio Petrecaretzu www.radio-petrecaretzu.com Petrecere Populara Etno Manele Top 40
Petrecere Populara Live Www.radio-petrecaretzu.com Radio Petrecaretzu Populara Petrecere Manele Popular Intens ( (1279)
Petrecere Populara Live Www.radio-p...
United States 80 kbit

 Chilltrax - The World's Chillout Channel
Gelka Feat. Phoenix Pearle - Flying Clouds
Gelka Feat. Phoenix Pearle - Flying...


Recent comments:
radio vulcao da pedra:
—pow me amarro na...
la primera 89.9 / ...:
—por que esta radio no se escucha...
divina 107.3 fm - alternativa y rev...:
—Mucho saludos desde Eslovenia Eu...
ankarafm.net:
—harika radyo. su...
radio vis de taina:
—buna seara .radio vis de taina
adenoids radio:
—Very pleasant so...
ossiwelle:
—Vielen Dank für ...
la mas grupera del norte:
—jajajajay
radio casava fm 107.7 pesanggaran b...:
—Mantap bro
radio digital 93.7 fm cayalti:
—paul amigo aun no escuchamos la ...  Login to the site:     Popular:     Advertisement     FAQ  
login Online voice recorder banners Contacts
Register Live now!    
Recover password stations   copyright
 
  0.1103 s.     Privacy Policy   |   Web Design © www.pervii.com 2006-2014