Radio Kosova e Lire

 

Radio Kosova e Lire

United States http://radiokosovaelire.com
 
 (8 votes)
Genres: Traditional Folk    Talk
Radio Kosova e Lire
Radio does not play?
Close all tabs and refresh the page.
     
56 kbit +        
 
Bitrate:  56
Radio Playlist
Your Radio playlist is empty
Hint:to create a personal list of stations and listen on Winamp, register and click '+'
 
Tv Playlist
Your Tv playlist is empty
 
 
 
 
That played on the radio: 
3d. 15h. 27min. ago Shoutcast Server
5d. 14h. 4min. ago Lajmet 18 00
6d. 11h. 24min. ago Lajmet 18 00
9d. 10h. 29min. ago Lajmet 18 00
10d. 12h. 6min. ago 1 Mendimi Politiko - Shoqror, Sami Frashri (1850-1904)-pjesa E 3++26 M...
11d. 9h. 22min. ago Mirdita - T Luftojm Pr Atdhe+ Bardhok Biba Dhe Enver Hoxha
11d. 23h. 28min. ago Shoutcast Server
 
Comments:
 
       Quest: aricanada    Genoa  
jeni met emiret nese ka munsi me dit ne cilen dit kiniintervist m ehogj sheqet krasniqin
0    0   0:39 <> 19. 2. 2012  
 
 
       Quest: linakrasniqi    Tirana  
pershendesje une jam lina e pershendes shoqe-shokt se juve me te mir "Gjith koh gjat ju qoft jeta , per ty zemer une mbeta" tung me kangen gold meda sinani ft seldi-KUQ E ZI qao
0    0   22:19 <> 12. 6. 2012  
 
 
       Quest: dfd    Tirana  
kangen e jusuf pashes a bon
0    0   22:52 <> 26. 1. 2013  
 
 
       Quest: samia      
selam alejkum e pershendes shum profesor shefqetin jam nje degjues i regult kam nje pytje a osht bidat prekja e veshve gjat njetit per namaz se une po ju thom shum njerzve se nuk bon me i prek vesht ae kom mir une a jo
0    0   1:49 <> 6. 2. 2013  
 
 
       Quest: rrahi    Oslo  
deshiroja nga radio kosova e lire te mos interpretohen keng tallava ne ket program te pastert ta ruajm me gjelozi traditen dhe kombin shqipetar
0    0   19:22 <> 29. 3. 2013  
 
 
       Quest: XHEKI  
JU PERSHENDESH TE GJITHVE NGA GJAKOVA
0    0   22:47 <> 7. 4. 2013  
 
 
       Quest: ben  
pershendes selam alejkum dr shefqet krasniqi shum pershendedje nga germania
0    0   1:31 <> 1. 5. 2013  
 
 
       Quest: xheki    Mostar  
jeni me te miret ju pershendes
0    0   20:44 <> 12. 5. 2013  
 
 
       Quest: asra      
allahu ju shperblefte me xhenetin firdevs
0    0   2:55 <> 12. 6. 2013  
 
 
       Quest: Sokoli    Pristina  
kushdo me ndegju kete radio te mire, le te hyn ne faqen e kesaj radie. radiokosovaelire.com se kto faqet qe ja kan marr me transmetu kaniher spo i bon e une prej qi kom hy prej web faqes kurr smu ka nal mo. faleminderit
0    0   11:36 <> 16. 8. 2015  
 

Add a comment or description of the radio :
Your name :           
stations - radiokosovaelire.com

Top 20 - Mixed

The recent titles of the station:
radio kosova e lire 94.2 fm; 038 249 237; info@radiokosovaelire.com; www.radiokosovaelire.com

Keywords:
radio kosova e lire 94.2 fm
Deshmoret Analiza Intervista Kultura Historike Personalitete Botimet Eshte Kosoves Bahtiri Qeriqi Shqiptare Interviste Hotit Drejtuar Shukriut Segmenti Inteligjencies


  Login to the site:     Popular:     Advertisement     FAQ  
login Online puzzles banners Contacts
Register Live now!    
Recover password stations   copyright
 
  0.2473 s.     Privacy Policy   |   Web Design © www.pervii.com 2006-2017