www.Radio-Alba.com - Radio Me Muzik Shqip

 

www.Radio-Alba.com - Radio Me Muzik Shqip

Deutschland city: Nuremberg
 
 (8 stimmen)
Genres: Misc
www.Radio-Alba.com - Radio Me Muzik Shqip
Radio spielt keine?
Schließen Sie alle Registerkarten und aktualisieren Sie die Seite.
     
64 kbit +        
 
Bitrate:  64
Radio Playlist
Ihre Radio playlist ist leer
Hint:to create a personal list of stations and listen on Winamp, register and click '+'
 
 
 
Kommentare:
  Gäste: Vlora      
Jeni shume Radio e mire!Kur ju ndegjoj e ndie veten si ne shtepi timen!Une jetoj ne Gjermani edhe gjdo dite ju degjoj!Ju pershendes te gjithve ne Radio dhe ju uroj shuem suksese me pune.Vetem edhe nje deshta te them se peralat te diellen mundohuni pak ma interesant me ba me lexim ,jo veq me lexu si lajmet pershembull.me gjithe ju pershendes edhe njeher
0    0 Antwort   20:55 <> 12. 7. 2011  
 
  Gäste: AFRIMI      
JENI SHUM TE MIR
0    0 Antwort   13:59 <> 30. 7. 2011  
 
  Gäste: Zymeri      
Jeni shum te mir na knaqt
0    0 Antwort   20:38 <> 3. 11. 2011  
 
  Gäste: nita      
jeni shum radjo emir veq vazhoni ju per shendes shum klm
0    0 Antwort   19:31 <> 11. 11. 2011  
 
  Gäste: besii      
ju pershendes te gjith degjuesit e radio fontanes
0    0 Antwort   21:10 <> 6. 12. 2011  
 
  Gäste: uka      
ju pershendes shum jeni numer 1 halal ju koft radio fontana ma e ndegjueshmja ne rajon ju pershendet uka abazi budisalc klin veq vazhdoni kshtu ju prift e mbara juve baca zeq ashtu edhe stafit juj
0    0 Antwort   21:12 <> 6. 12. 2011  
 
  Gäste: besii      
pershendetje nga besi
0    0 Antwort   14:36 <> 7. 12. 2011  
 
  Gäste: arjeta      
ju pershendes perzemersisht une arjeta jeni nje radio e mrekullushme vetem ju deshiroj suksese se nuk ka radio me te mir se radio fontana jeni numer 1suksese
0    0 Antwort   15:08 <> 7. 12. 2011  
 
  Gäste: naser_drenica      
uj pershendes jeni radjo shum e mir ju degjoj regulisht jeni shum radio e mrekullushme ju deshiroj put te pa lodhshme se me radio fontanen nu ka bre veq vazhdoni se me te miret jeni klx
0    0 Antwort   15:17 <> 7. 12. 2011  
 
  Gäste: adelina      
une adelina ju pershendes jeni radio numer 1 ne ks
0    0 Antwort   20:07 <> 7. 12. 2011  
 
  Gäste: negji    Munich  
per shendetje istog pershendetje radio fontana si dhe pershendetje stafit te radio fontanes jeni ma te mirt deri tani pershendetje nga ngjei
0    0 Antwort   1:21 <> 8. 12. 2011  
 
  Gäste: refki      
tung nga un refki ju pershendes jeni radjo shum e mir ju uroj sukses. vet vazhdoni se ma te mir jen.
0    0 Antwort   19:41 <> 9. 12. 2011  
 
  Gäste: braha      
bravo fontana ma e mira je- veq perpara
0    0 Antwort   1:14 <> 21. 1. 2012  
 
  Gäste: zymer    Berlin  
Pershedetje radio fontan jeni ma te mir zymeri nga Hamburgu
0    0 Antwort   16:02 <> 25. 1. 2012  
 
  Gäste: bela    Tirana  
pershendetje radio fonta jeni nje nder radiot me te mira qe kam degjuar deri me tani
0    0 Antwort   2:08 <> 8. 2. 2012  
 
  Gäste: negji jam      
jeni shum te mir
0    0 Antwort   15:55 <> 14. 2. 2012  
 
  Gäste: kuma      
pershendetje fontana jeni ma te miret vetem vazhdon kshtu suksese kaloni sa me mir
0    0 Antwort   17:29 <> 18. 3. 2012  
 
  Nutzer: eli_pr_36hotmail.com    Sydney  
persh fontana jeni te ambel kaloni bukur
0    0 Antwort   16:59 <> 19. 3. 2012  
 
  Gäste: xoni    Tirana  
jeni shum te mir vetem vazhdoni kshtu ju deshiroj sukses
0    0 Antwort   19:57 <> 24. 3. 2012  
 
  Gäste: arta    Milan  
ciao radio fontana jini turbo ju pershendet arta
0    0 Antwort   22:59 <> 27. 3. 2012  
 
  Gäste: behar      
hallo pershendetje nag behar sejdijaj nga gjermanija ju pershendet radjon fontanen edhe familjen time nag kosova
0    0 Antwort   2:14 <> 31. 3. 2012  
 
  Gäste: vitomirica      
halo nese ban me pershendet Bacin zheq shum une jam Behar Sehdijaj nga wuppertali i gjermanis edhe e pershendes faamiljen time nga kosova naten e mir e kalofshit mir edhe Real Madriti asht Real ok naten e mir
0    0 Antwort   2:26 <> 31. 3. 2012  
 
  Gäste: eli_pr_36@hotmail    Melbourne  
ju pershndes gith stafin e radiofontana jeni te merkullushem, desha ta pershndes shoqrin time dikur fexhrije selvije kurtin po ashtu avdi kurtin istog klm flm
0    0 Antwort   15:40 <> 31. 3. 2012  
 
  Gäste: ALI Mavraj    Tirana  
o si je aje mir baci zeq a po lodhesh ju pershendes jeni me te miret qaoo qaoo nga aliu saradran
0    0 Antwort   4:32 <> 1. 4. 2012  
 
  Gäste: arta    Napoli  
o ali ku je bre si e kemi at saradran
0    0 Antwort   22:03 <> 7. 4. 2012  
 
  Gäste: zemra-te-don@live      
mirmengjesi ju pershendes nga zemra arjeta me nje kend te flora gashi jena modernizu flm flm nga ju .
0    0 Antwort   14:13 <> 8. 4. 2012  
 
  Gäste: zemra-te-don@live      
MIRMENGJESI BACI ZEQ TE PERSHENDES TY DHE VLOREN I OROJ TE GJITHAT TE MIRA VLORES NE JET FLM FLM
0    0 Antwort   15:01 <> 8. 4. 2012  
 
  Gäste: zemra-te-don@live      
NGA UNE EGZITONA NGA KOSOVA
0    0 Antwort   15:02 <> 8. 4. 2012  
 
  Gäste: zemra-te-don@live      
pershendetje e pershendes tezen time shum nga egzitona me nje keng teuta selimi si magnet klm klm .
0    0 Antwort   23:20 <> 8. 4. 2012  
 
  Gäste: ari-diti    Tirana  
pershendetje nga armiri dhe diti jeni shum te mir klm
0    0 Antwort   0:10 <> 14. 4. 2012  
 
  Gäste: ALI Mavraj    Tirana  
qe bre arta mir shnosh saradrani si tanaheret met te vjetra me gjithese nuk po te njoh nuk po me kujtohet kush je nese bon me dit kishe ba mir tung tung te pershendes
0    0 Antwort   4:23 <> 16. 4. 2012  
 
  Gäste: sejdijaj behar vitomirica      
hallo pershendetje nga behar sejdijaj nga wuppertali i gjermanis ju uroj emisjon te bukur edhe nese ban me pershendet Bacin Zheq edhe Familjen time te Dashur Nga Kosova naten e mir e kalofshitt mir
0    0 Antwort   15:58 <> 18. 4. 2012  
 
  Gäste: arta    Milan  
flm shum ali per pershendetjen tende.ju uroj te gjitha te mirat ty dhe gjith fshatit saradran.mendohu pak se egjen kush jam tung nga arta
0    0 Antwort   22:40 <> 19. 4. 2012  
 
  Gäste: Ali Mavraj    Tirana  
jo valla spo di kush je aje e saradranit a po nuk po di as e kahit je se me dit te kisha ngjoft hahahaha tung tung kallxom e kahit je qaoo te pershendes
0    0 Antwort   18:10 <> 20. 4. 2012  
 
  Gäste: arta      
hahahaha po valla bash e saradranit jom biem e mavrajve jom tash gjejum kush jam hahahahah te pershendes ty dhe hallen tande behijen
0    0 Antwort   22:59 <> 30. 4. 2012  
 
  Gäste: Ali Mavraj    Tirana  
po pe di tash ti je arta e faris te bacit nezir a po oki tash po te ngjo hahaha nuk me bike nermend tung tung e te fala tanve qka jan ne gurbet tung tung te pershendes
0    0 Antwort   5:30 <> 6. 5. 2012  
 

Schreibe einen Kommentar oder eine Beschreibung der Radio :
Ihr Name :           
Music News / music-news.com

Chris Rea tickets available today
Chris Rea tickets go on sale today Friday at 9 am, just click below.
Emotional Jennifer Lopez honoured at Billboard Latin Music Awards
Jennifer Lopez also won the Best Social Media prize at the Billboard Latin Music Awards on Thursday night (27Apr17).
Kiefer Sutherland: 'Violin lessons led to my first acting job'
The actor released his debut album last year (16).
DJ Khaled pleasantly surprised by Beyonce's Shining feature
Beyonce hinted the new track would get the greenlight at the Roc Nation Christmas party.
Dr. Dre calls Anthony Joshua to wish him luck!
Ahead of The World heavyweight title clash this Saturday, the legendary Dr. Dre called Anthony Joshua via FaceTime this evening to wish him luck!

  Geben Sie die Website:     Populäre:     Anzeige     FAQ  
login Online puzzles unsere banner Kontakte
Registrieren Jetzt live!    
Passwort wiederherstellen station   urheberrecht
 
  0.3059 s.     Datenschutz   |   Web Design © www.pervii.com 2006-2017